Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmaradhat a baba, ha kozben...

Feketeboszi90 kérdése:

Megmaradhat a baba, ha kozben enyhe menstruaciom van?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete terhessegi 2 tesztet csinaltam /Clearblue/ ami pozitiv lett bar nagyon halvany. A mensim kesett majdnem 2 hetet. A mellem majd szet feszul, emelygek is idonkent meg kave szenvedely mellett sem tudok kavet inni.Ehhez kepest tegnap nem tul eros es barnas szinu mensim volt. Ma sem sok de noprmalis menstruaciom van. Segitsetek! Szerintetek terhes vagyok, vagy elment a baba? Mit tegyek? Nagyon szeretnem ezt a picit!

SOS


2011. okt. 30. 15:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Igyekezz az ügyeletre, amint csak tudsz, hátha még megvan a pici!

Szorítok!

2011. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Biztos mensi? Orvosnál voltál? Én a helyedben nem ülnék ennyire nyugodtan. Menj el orvoshoz inkább, ha megnéz nem ártasz vele sem magadnak sem a babának, sőt megnyugtat majd.
2011. okt. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Második vagyok, szorítok neked. Menj el az ügyeletre. Majd írj, hogy mi volt.
2011. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De ha halvany a teszt? Akkor is terhes lennek. A mellem 3szor akkora mint volt es iszonyuan erzekeny, faj. Erre figyeltem fel
2011. okt. 30. 15:31
 5/22 anonim ***** válasza:

a pozitív az pozitív, persze hogy terhes vagy

de ha most nem mégy be az ügyeletre vihargyorsan, akkor lehet, hogy csak voltál...

2011. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mennyi eselyem van hogy megmarad?
2011. okt. 30. 15:36
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok. Amíg azon filozol, hogy mennyi esély van addig pont elmehet a baba. Menj már az ügyeletre, mi innen nem tudunk segíteni ha baj van.

Írj még ha hazajöttél.

2011. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Azonnal orvoshoz kell menj. Remélem már elmentél. Drukkolunk. Majd írj, remélem nem lesz semmi baj.
2011. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

A doki elkuldott, hogy menjek majd el nogyogyaszhoz, ezzel o nem tud mit tenni.

Fekudjek, ne kelljek fel, szerinte felfaztam. De meg sem vizsgalt. Most mi a fene legyen?

2011. okt. 30. 16:06
 10/22 anonim ***** válasza:
Menj most ügyeletes nőgyógyászhoz.
2011. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!