Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 eves vagyok, a baratommal...

17 eves vagyok, a baratommal tobb mint 1 hete fekudtunk le, nem mindig vedekeztunk, (nem ment el bennem) de honapok ota igy szoktunk, eddig nem volt baj.Altalaban rendszeres a ciklusom, most viszont 3 napja késik, de fel is vagyok fázva. Lehet baj?

Figyelt kérdés

márc. 24. 16:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Van előváladék is,szóval simán lehetsz terhes.
márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
27%
Valóban nem a legjobb védekezés, főleg nem ebben a korban, DE mi pl 8 éve így “védekezünk” és egyszer sem lett gond belőle.
márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
Drága kenyér 🤦🏻‍♀️
márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Korrekt válaszokat szeretnél? Tessék: igen, lehet baj, simán lehetsz terhes.

Vegyél egy tesztet, kiderül.

A jövőre nézve pedig: húzzon gumit a pasid vagy te írass fel gyógyszert és máris nagyobb biztonságban lesztek.

márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes, de késhet a fertőzés miatt is. Vegyél egy terhességi tesztet és csináld meg.

Ha nem szeretnél gyereket, menj el nőgyógyászhoz és írass fel gyógyszert/nuvaringet. Vagy használjatok óvszert, amit mindig minden esetben már akkor húzzon fel a barátod amikor először beteszi és ne legyen "csak egy picit beteszem, majd mindjárt kiveszem és felhúzom a gumit".

Bármelyiket választjátok, állhatjátok felesben a költségeket.


Értem és tudom, hogy izgibb meg jobb gumi nélkül szexelni de ha nem védekeztek annak előbb utóbb az lesz a vége, hogy teherbe esel.

Hidd el kevésbé kellemetlen dokihoz menni azért, hogy gyógyszert írass, mint abortuszra.

márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
68%
menj el dokihoz, és akkor kiderül
márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
5%

Ha 3 napja késik, nem nagyon fogja kimutatni egy teszt sem, pláne az orvos nem fogja tudni megállapítani. A legérzékenyebb tesztek is az elmaradt menstruáció után min. 1 héttel mutatják csak ki.

Egyébként nem eszik olyan forrón a kását. A nagyszüleink idején nem nagyon volt sem tabletta, sem óvszer, és mégis tudtak vigyázni. Persze nem mondom, hogy ez életbiztosítás, besikerülhet egy baba. De azért én még nem rohannék babakelengyét venni.

márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
89%

Ha 3 napja késik, nem nagyon fogja kimutatni egy teszt sem, pláne az orvos nem fogja tudni megállapítani. A legérzékenyebb tesztek is az elmaradt menstruáció után min. 1 héttel mutatják csak ki.


17 ezt hol olvastad?

A legérzékenyebb teszt a kimaradás előtt egy két nappal is kimutatja már a terhességet.

Két gyerekem van mindkettővel az elmaradt menzesz előtt egy nappal mar pozitív volt a teszt.

márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
78%

17-es ja nagyanyáink is tudtak vigyázni azért szülték 17-18 évesen az első gyereket. :D



Ne bíztassunk már hülyeségekre egy tizenévest kérlek! Van gumi, van gyógyszer, hüvelygyűrű ne bízzák már a véletlenre meg arra, hogy a Mariska néni sem lett terhes csak 5x, pedig Pista bá naponta nekidöntötte a stelázsinak...


Meg kicsit idősebb korban egyéb módszerek is mint spirál, injekció, méhszájsapka, pesszárium, termékenységtudat de ezek nem valók tiniknek még.


3 nap késésnél vígan kimutatja a teszt, most vagyok ötödszörre terhes és mindegyiknél egy nap késésnél teszteltem pozitívat. :)

márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha gumi nélkül akartok tesztelni, írass gyógyszert.
márc. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!