Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg tudná nekem mondani...

Meg tudná nekem mondani valaki, hogy Dr. Sobel Gábornál mennyibe kerül egy UH vizsgálat a magánrendelésén? Ajánljátok őt?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!
2010. okt. 26. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mennyibe kerül de nagyon nagyon nagyon jó doki!!!:-) Ismerem a sógornőm orvosa, a férjem jó barátja (nem reklám) én egyéb okok miatt nem járok hozzá.
2010. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ő volt, az egyik orvos, aki megmentette az életem. De miért magánrendelésre akarsz menni?
2010. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat! Az az igazság, hogy nem is gondoltam, hogy "nem magánrendelésére" is lehet menni:) Azt tudom, hogy a Sote II-n dolgozik, de oda símán bejelentkezhetek? Ilyen esetben is kell gondolom fizetni, de talán kevesebbet...Jókat hallottam róla én is eddig, azért is gondoltam rá. A mostani orvosom is jó, de 1 hónapos várólista van nála egy sima vizsgálatra is, és ezt nem mindig lehet kivárni...
2010. okt. 27. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!