Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül Tatabányán a...

Mennyibe kerül Tatabányán a magánrendelésen az átjárhatósági vizsgálat? Melyik dokihoz érdemes menni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én csak Székesfehérvárit tudok de gondolom kb egy árban lehet.Ott szfváron magándokinál 25000ft.A kontrasztanyag 18000 a többi a vizsgálat.De a kontrasztanyagot állitólag akkor is ki kell fizetni ha kórházba mész rendesen.Az Én dokim azt mondta,hogy hónapok óta nincs kontrasztanyag az egész országban ugyh nem tudja megcsinálni mert nincs semmi amivel lehetne helyettesiteni.Te tudsz erről valamit??
2010. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is székesfehérvári kórházban csinálták tavaly, és teljesen ingyenes volt a vizsgálat. Igaz én nem magánban voltam, sima SZTK. Már hónapok óta nincs kontrasztanyag egyébként Magyarországon sehol sem, szal nem hinném, hogy most megtudják csinálni.
2010. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez igaz, hogy nincs kontrasztanyag,akkor az nagyon jó, nekem is kell átjárhatósági, de tegnap mikor voltam dokinál, nekem ezt nem mondta, csak hogy majd meg kell csinálni az átjárhatóságit, furcsálltam is, hogy nem mondott időpontot,pedig már majdnem minden más vizsgálatom kész van... Akkor ezek szerint ezért nem mondta, mikor mehetek HSG-re. :S
2010. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.akkor várhatunk még:(.
2010. febr. 19. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Van egy jó hirem tegnap beszéltem az orvosommal és van helyettesitő kontrasztanyag.Úgyhogy elkezdhetsz érdeklődni.Sok sikert!
2010. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget azonnal intézkedem.
2010. febr. 27. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!