Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hanyadik napon lett...

Kinek hanyadik napon lett pozitív a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Ovuláció után hanyadik napon lett pozitív a terhességi teszt? A másik véglet is érdekel, hogy kinek lett sokára pozitív a teszt?

márc. 27. 16:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók, ki hogy számolja az ovut? Az a nulladik nap vagy már az első?

Köszi!

márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A 9-es vagyok, fhuu őszintén én soha nem néztem, hogy milyen szám van a teszteken, csak levettem a legolcsóbbat a polcról, ami nálunk az x-epile.

Itt láttam a gyakorin, hogy érzékenység szerint vannak besorolva.


Nézd, amikor meg a kisfiammal voltam terhes, akkor kb 2 nappal a nemvárt után lett csak pozitív, szintén az x-epile.


Kívánom, hogy mihamarabb összejöjjön neked is a baba :)

márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ovu után 10. nap erős pozitív facelle teszt, viszont nekem ikrek miatt. Ovuláció tuti, mert lombik volt. Aznap 139 volt a hcg szint.
márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
9-es,nagyon szépen köszönöm! Minden jót kívánok nektek!
márc. 27. 21:27
 15/22 A kérdező kommentje:
11-es,az ovuláció a nulladik nap.
márc. 27. 21:38
 16/22 anonim ***** válasza:
9
márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Passz nem gorcsoltem ra.

Nem vedekeztunk es mikor akart jott.


A gorcsolestol tuti sokkal kesobb leszel terhes mert a stressz hormon ellened jatszik. Engedd el a temat es na agyalj rajta vagy 6honapig. Csak szexeljetek mikor jol esik.

márc. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
9 reggel, 10-es olcsó teszt (One Step) extra halvány csík, másnap már sokkal láthatóbb volt!
márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

8-12. dpo-ig teszteltem és negatív volt mind, fel is adtam a hónapot.

13.dpo halvány de látható 2. csík elysium 10-es teszten és predictoron :)

holnap már 9 hetes :)

márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az ovut nem tudom, de együttlét után két és fél hét után teszteltem. A facelle-n előbb kijött a terhességi csík, mint a kontroll, de a másik típusúval sem kellett sokat várnom, kb 5 másodpercet. Szerintem felesleges korán tesztelni.
márc. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!