Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X epil terhességi teszt...

X epil terhességi teszt tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ugyan van még 2 nap nem vártig, viszont tegnap illetve ma is időnként apró tűszúrásokat éreztem a bal petefészkemnél és középen is. Mai nap vettem egy 2 db-os x epil tesztet, az egyiket megcsináltam. Tudom, hogy nem lett volna szabad, főleg ha nem első vizeletből van. Viszont a teszt csík helyén rögtön megjelent egy fehér vonal, mellette egy nagyon halvány rózsaszín csík. Csatolok képet, amin bár sokkal nehezebben vehető ki, élőben látszik a színe is. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, akinek esetleg ilyen volt, végül terhes volt, vagy csak hibás a teszt?

Tesztelni nyilván majd az esedékes menzesz napján is fogok, csak hajt a kíváncsiság, már régóta szeretnénk babát. :(

[link]

[link]



márc. 30. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre csak azt lehet mondani ,hogy türelem és vagy reggel elsöből vagy 2 nap múlva reggel csinálj másikat.

En a helyedben vennék még perdit vagy facellet és azzal próbálkoznék.hamarabb mutatnak valos eredményt mint az x epil

márc. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Ezek negatívak.


Én csak xepilt használtam. Mind a 3 terhessegemnél a nemvárt utáni napon teszteltem először, erős pozitívak voltak.

márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is negatívnak gondolom, csak megzavar ez a fehér csík mellett lévő halvány rózsaszín, ilyet még nem tapasztaltam. Ez egyébként egy teszt, csak 3 perc különbséggel készült a két kép.
márc. 30. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ebből pozitív lesz. Nekem sose volt ilyen az xepilen. Csak az a baj, hogy még olyan korán van hogy simán visszafordulhat a dolog. Szóval beleélni magad nem érdemes.
márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Az első képen látszik szerintem
márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Negatív
márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel elvégeztem a másikat, az totál negatív, gondolom az előtte napi hibás volt. Bár a menzeszem még nem jött meg, de előfordult pár nap csúszás. Köszönöm a válaszaitokat! :)
ápr. 1. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!