Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után 7 nappal beágyazódási...

Ovu után 7 nappal beágyazódási tünetek?

Figyelt kérdés
Esetleg valakinek volt olyan,hogy beágyazódás iszonyatos derékfájással és alhasi nyilalló görccsel járt. Türhető verzióban, azért érdeklődök mivel lehet becsúszott a baba nem bánnám egyáltalan a kis csodát, csak még 12 nap múlva kellene menstruálnom és nem szokott ilyen korán poszt menstruációs panaszaim lenni ráadásul mostmár kisebb puffadás is van de csak enyhén..?

ápr. 1. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ovu után vagy 7 nappal es még 12 nap van a menstruációig? Jo hosszú akkor a luteálisod.

Aktus után 12-14 nappal tesztelj reggel 10es teszttel.

Van akinek vannak tünetei, van akinek semmi. Valamint minden ciklus más, szóval biztosat csak a kimaradt menstruáció és a teszt tud majd mondani🙂

ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most néztem eléggé félre írtam 10 napom van még hátra de mindenképpen várok és tesztelek😊
ápr. 1. 09:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugy picit reálisabb, mert 12-16 nap között mozog a "normál" tartomány🙂

Nálam például mostanában túl rövid, ha nem változik, akkor mennem kell orvoshoz.

Majd irj ha teszteltél😊

ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Írok mindenképpen ha tesztelek😊, úgy halottam ezek az early tesztek hamar kimutatják.
ápr. 1. 10:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag igen, ha biztosan tudod a ovu időpontot, akkor mar 8-9.dpo-n is kimutathatja. Viszont van akinek csak a "nemvárt" napján vagy utána. Attól függ mikor kezd el termelődni a hcg es milyen ütemben😊
ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

3

hány napos a luteálisod? Nekem is kevés és sikerült teherbe esnem.

ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#3as vagyok

Előző ciklusban ovu utan 5-6 nappal megjött

Ebben a ciklusban halisten még nincs jele, 5.dpo

ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen az lehetséges hogy rövidke :( Tuti az ovud dátuma? Nekem 9-10 napos volt ezt is sokan kevésnek mondják.
ápr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos az ovu, lh teszttel követtem
ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nekem a luteális fázis 14 nap ha jól számolok..eddig nem foglalkoztam vele őszintén csak sejtéseim vannak mivel párommal 7 napból 6-szor védekezés nélkül a “kihúzom időben”-t használtuk és a matekot akárhony számolom elég esélyes így eléggé izgulok😁
ápr. 1. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!