Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi helyett barnázás?...

Mensi helyett barnázás? Mennyi az esély hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Bocsi ha kusza lesz és néha túl részletes. Előre is leszögezem, nem szeretnék babát, van már 2 gyerekem, most pedig izgulok. Szóval. Ma vagyok a 26. ciklusnapon. Tegnapelőtt úgy tűnt meg fog jönni, mert elkezdtem nagyon enyhén barnázni, és nekem első (vagy a 0.) napon mindig ilyen. Aztán másnapra megjön rendesen, mennyiségre is sok (első 2 nap óránként tele van a legnagyobb tampon) meg hosszú is a menstruációm (5-7 nap). Tegnap viszont csak barna folyásom volt, ami 2 tampont félig töltött meg. Éjjel óta pedig teljesen elmúlt. A ciklusaim hossza amúgy változó, az előző pár hónapban 25, 27, 29, 30 napos is előfordult. És, ami a lényeg, ami miatt izgulok, hogy egyetlenegyszer csak megszakítással "védekeztünk" tudom hogy ne hívjuk így mert nem az, de így történt. És pont rosszkor, középidőben. Most állnék vissza munkába, bölcsibe beszoktatás, stb szóval elég stresszesek a hétköznapok, szerintetek ez lehet a háttérben, vagy mi vagyunk a világ "legszerencsésebb" emberei, hogy ebből az egy alkalomból sikerült egy újabb baba? Légyszi ne bántsatok és soha többé ilyen nem fog előfordulni, de pár bíztató szónak örülnék, hogy ez nem az...
ápr. 1. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
50-50 az esely rá, ahhoz hogy megtudj nyugodni, szerintem csinálj egy tesztet.
ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha éltél védekezés nélkül nemi életet, akkor van rá esély.
ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Teszt... nem látunk beléd.


Simán lehet terhesség is, vagy csak szimpla ciklus zavar is.

ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet. Ha negatív ismételd meg 1-2 héten belül hogy biztos legyél az eredményben. Addig is ne stresszelj. A stressz képes össze zavarni a ciklust.
ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenképp veszek tesztet holnap. :)
ápr. 1. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, mikor nagyon vékony volt a méhnyálkahártyám. Ezt is csak onnan tudom, hogy pont előtte napon voltam nőgyógyászati vizsgálaton, ahol a doki lemérte. Így alig volt valami, ami leváljon.
ápr. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teszteltél kérdező?
ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem végül, mert közben ma megjött rendesen. Szerintem a sok stressz, alváshiány okozhatta.
ápr. 2. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!