Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi helyett csak barnázok....

Mensi helyett csak barnázok. Ha esetleg terhes lettem, a barnázás "végzetes" lehet a babára nézve? Vagy más is volt már igy? Természetesnek is vehető?

Figyelt kérdés
Sok "barnázós" kérdést olvastam ma...lehet, front van? Remélem mindegyikünknél megoldódik, és nem lesz semmi baj. Tudom, biztosat csak doki tud mondani, de hátha találkozott valamelyikőtök ilyen problémával, és egészséges gyerkőce született.
2009. márc. 18. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
teszt??ne baj ha barnázol s esetleg terhes vagy
2009. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor teherbe estem az elsö mensi helyett én is barnáztam,de utána már nem. Most 28 hetes vok.
2009. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, köszi Mindkettőtöknek! Tesztet még a nemvárt előtt csináltam 1 nappal, az persze - lett.
2009. márc. 18. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!