Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolja a beágyazást, ha...

Befolyásolja a beágyazást, ha a doki épp az alatt vizsgál meg ultrahanggal?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsiságbol kérdezem hogy lehet e szerintetek rossz vége annak ha az orvos beágyazodás alatt vizsgálgat vkit uh-val. Szerintetek? Ugy értem hogy meg e tud tapadni a baba?
2010. okt. 26. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meg tud. Nem befolyásolja.
2010. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem befolyásol!
2010. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2010. okt. 26. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem befolyásolja. Hasit csinál? Mert, ha hüvelyi, akkor én nem engedném ilyen korán, főleg a tapadásnál, sosem lehet tudni. Sok orvos egyébként nem is szereti használni a hüvelyit a terhesség alatt. Az én orvosom sem. Írhatnék most példát, mert voltam olyan orvosnál, aki mindenképpen hüvelyit akart csinálni, én nem engedtem és hasival téves diagnózist állított föl. Úgyhogy azért szeretik sokan használni, mert állítólag úgy többet látnak, de igazából csak a hasit nem tudják megfelelően használni, sajnos...
2010. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én a huvelyi uh-ra gondoltam. mert elég sokszor járok igy megnézetni hogy van e peteérés, mert sajna ossze vissza van minden nálam és kicsit tartok tole hogy ha éppen elmegyek es akkor készulodne a baba akkor nehogy ártsak ezzel.
2010. okt. 26. 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokan írnák, hogy nem ártasz, lehet, így is van. De mondom, sok orvos nem szereti terhességkor a hüvelyit használni, biztos, van oka. A beágyazódáskor meg annyira nem biztos ott semmi, hogy én nem csináltatnám. Lehet túl aggódó vagyok, de nekem ez a véleményem. De én túlságosan is aggódó típus vagyok:)

A peteérést nem próbáltad tesztekkel ellenőrizni? Mondjuk, mivel össze-vissza van, lehet, hogy több teszt kellene, de akkor nem kellene orvoshoz járni.

2010. okt. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!