Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor ovulálok?

Szerintetek mikor ovulálok?

Figyelt kérdés

02.24-én majd 03.24-én menstruáltam.

Ma a 9. ciklusnapon szurkál a jobb petefészkem. Neg az LH teszt és száraz a hüvelyem.

Én 04.07-re számolom, de már belezavarodtam. A kalkulátorok 04.09-et írnak.

Valaki lenne kedves segíteni a számolásban? Köszönöm.



ápr. 1. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Naponta lh teszt nagyjából ugyan abban az idoben, betartva a szabalyokat. Illetve az ovuláció előtt tojásfehérjes nyák jelentkezik, ami ovu után szépen abba marad.

A tünetek alapján még messze vagy tőle.

Ne nézz kalkulátorokat, a testedet tanulmanyozd, figyeld, olvass utána és megfogod tanulni. Érdemes letolteni ehy appot, ahol tudod kovetni a ciklusod es jegyzetelsz.

Illetve nem ijesztegetes képpen irom, viszont ciszta is tud ilyet okozni (nekem folyamatosan jönnek - mennek a cisztak)

ápr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Számolgathatsz pl így láthatatlanba de sokáig nem szórakoznék ezzel. Én is számolgattam hogy na most akkor 28-30 napos ciklusaimmal biztos a 14-16ciklusnap van ovuláció, nagy francokat. A 18-20 ciklusnap ovuláltam. Amikor teherbe estem abban a honapban pl a 21.en.Mindig 10 napos volt a luteálisom. Ezt nehéz így kiszámolni. Vagy 14 napos vagy 10 mint nekem vagy több mint 14.
ápr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez miért fontos? Rendszeres, gyakori (normális) szexuális életben úgyis bele esnek azok a napok is. Ha meg alig szexeltek, hogy úgy kell raporogni eroltetve azokra a napokra, akkor meg nem jó ötlet a gyerek vállalás.
ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!