Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hét múlvára nem várom Ma...

Egy hét múlvára nem várom Ma vagyok a 7.dpon.Tegnap este érzékeny volt a mellem pedig nekem nem szokott ez jellemző lenni,és erős szúrásokat éreztem bal oldalon a méhemnél ez is fura volt mert kb 5-6erőteljes szúrást éreztem Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés

márc. 5. 09:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és ma egész délelőtt fáj a fejem
márc. 5. 09:58
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még semmi sincs ami babára utalna. Ha kimarad a vérzésed, tesztelj.
márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
7dpo-n még semmilyen tünet sincs.
márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :)
márc. 5. 10:05
 5/16 anonim ***** válasza:
Attól hogy eddig nem volt pms tüneted menzesz előtt, az nem azt jelenti hogy most sem lehet. Főleg egy héttel a nem vàrt előtt. Hidd el, egy héttel előtte nem lehet ezekből a tünetektől azt gondolni, hogy terhesség okozza. Nagyon korai.
márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Be sem ágyazódott még.Semmi tünetet nem okozhat még.
márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem lehet megjósolni,mivel még csak tüneteid sincsenek,ennyi idő alatt még be sem ágyazódott,legkorábban akkor érdemes csinálni tesztet mikor késik de lehet még akkor sem fogja kimutatni.
márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
kérdező meg attól hogy idáig nem voltak psm tüneteid az nem jelenti hogy ezután sem lehet.15éve menstruálok egész idáig soha nem fájt a mellem csak a hasam az előző hónapnál mikor megjött a havim ugy fájt a mellem azt hittem megpusztulok és nem vagyok terhes hiszen már régota nincs kapcsolatom.Legkorábban 1hét mulva csinálj tesztet.
márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
de amugy szerintem megfog jönni neked és azt érzed mert nekem is 1héttel korábban már szoktam érezni hogy szurkál a hasam..
márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Bocsi rosszul fogalmaztam szerintem.

Szokott lenni pms tünetem csak nem a cicifájás.

De köszönöm a választ

márc. 7. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!