Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tojás fehérje állagú folyás...

A tojás fehérje állagú folyás jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A tojás fehérje állagú folyás jelezhet terhességet?

Azért vagyok rá kíváncsi mert nekem már évek óta menstruáció előtt vízes folyásom szokott lenni. De most késik és tojás fehérje állagú.


ápr. 6. 14:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rendben majd meg írom.
ápr. 6. 17:30
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, inkább a híg folyás a jellemző (szinte víz). De ha neked alapból ilyen, lehet, hogy nem is vennéd észre a folyásból adódóan.
ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A jelenlegi terhességemnél ovus nyák szerű volt késéskor és utána még hosszú hetekig. Olyan bőséges, hogy többször hittem azt ez első napokban, hogy megjött. 🙈

Az előző terhességeimnél sokkal inkább vizes állaga volt.

ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Semmilyen folyásom nem volt, mikor terhes lettem. A clearblue viszont vert át nem is egyszer sajnos.. jó drágán.

Amikor sikerült a baba, akkor egy pár szàz forintos tesztért beszaladtam egy drogériába.

ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én pl úsztam a tojásfehérjés folyásban terhesen de nálam ezek a tünetek valóban 2 héttel a nemvárt után jelentkeztek.Vagy igen vagy nem.Tesztelj ha aztmondod hogy túlvagy az ovun.
ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy válaszoltatok.

Várok még egy pár napot és újra tesztelek akor már biztosabb eredményt is fogok kapni.😊

ápr. 6. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!