Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tojás fehérje nyák mindig...

A tojás fehérje nyák mindig ovu előtt van vagy lehet ovu után is?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a helyzetem de azért gondoltam megkerdezlek titeket.


Több mint egy éve próbálkozunk baba val, volt egy késői vétele sem is közben. A lényeg hogy az utóbbi hónapban ki tolódott 35 napra az átlagba 28-30 napos ciklusom.

Külföldön elek, Orvoshoz csak április elejére kaptam időpontot 🙈


Ezért elkezdtem az ovu tesztet hogy tudjam akkor vajon mikor van ovu vagy van e. 21. Nap volt egy kis vérzés és abba hagytam a tesztelést.. feladtam

De a 25. Nap egy nagy tojás fehérje folyas jött ki belőlem és csináltam egy ovu tesztet ami teljesen pozitív lett, aznap együtt is voltunk.

Csak azon gondolkozom mekkora az esély hogy ovu előtt voltunk vagy lehet e tojás fehérje nyak ovu után is... előtte csak egy héttel voltunk együtt, kicsit le voltam törve.


Illetve így azt sem tudom mikor lehetne pozitív tesztre számítani vagy mikor kene hogy jöjjön a mensi. (31. Napon vagyok)


Bocsi... hosszú lett :/

Remelem van aki elolvassa és hátha van valami jó szavatok/tapasztalat ezzel kapcsolatba


2021. febr. 11. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ovuláció után csökken a cervix nyák mennyisége az a helyzet.Jókor voltatok együtt a leírásod alapján.Tesztelj a menzesz napján
2021. febr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Akkor talán az esély megvan. Nem tudom mikor kene megjonnie, de ha a múlt havit veszem alapul akkor 35 napra, hétfőn. Talán akkor megpróbálok tesztelni ha addig nem jön meg

2021. febr. 11. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!