Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme tesztet csinálnom?

Van értelme tesztet csinálnom?

Figyelt kérdés
1 hete múlt el a mensim, ami nem volt a megszokott, első nap csak pár csepp rózsaszív folyás, második nap vér, utána pedig egy nap barna, és elmúlt. Nem akartam tesztet csinálni mert hát megjött, nincs értelme. De a mensim ota eltelt egy hét, fáj a cicim, erőteljes folyásom van, reggelente iszonyúan szédülök és szétmegy a fejem. Van köztetek akinek megjött mégis pozitív lett a tesztje? Van értelme tesztelnem?

ápr. 9. 16:05
 1/4 Katona Dius ***** válasza:
39%

Sokaknál hallottam, hogy terhesség alatt ugyanúgy menstruáltak, vagy végig, vagy az első pár hónapban.

Érdemes lenne tesztelni.

ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelentősen kevesebb volt a vér mint a normális menzeszed és nagyon eltért a megszokottól, akkor csinálhatsz egyet.
ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Hát mit vesztesz egy teszttel? Ha negatív, nyugtazod, hogy vaklarma és kész, ha pozitív, azt meg nyilván jó tudni. :D nem is értem, miért kell ezért kérdést feltenni.
ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes tesztet csinálni ha a menstruáció nem a megszokott formában jelentkezik.


Az első rosszul tudja, nincs olyan hogy valak menstrual terhesseg alatt. A pecsetelo verzes elofordulhat beagyazodas alatt/után amit sokan osszetevesztik a menstruációcval.


Pl én 5. Heten elkezdtem barnazni majd 8 hetesen elontott a ver. Kb 11 hétig barnaztam. Semmilyen verzes nem normális terhesseg alatt, de nem feltétlenül jelent oriasi problémát.

Nekem pl hematomam volt azért véreztem.

ápr. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!