Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye megint nem sikerült?...

Ugye megint nem sikerült? Most már tényleg kezdek kétségbe esni.

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 27. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem szerintem nem sikerült ...

sajnálom.


20. ciklusnapon okt 14-én volt pé-d és akkor már nem volt szeretkezés..

2010. okt. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

rosszul húzta be az ovu-t a ciklus.hu.


-sajnos nem lehet rá adni nem jól jelöli.-

2010. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sajnos lecsúsztatok róla.
2010. okt. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és azt is, hogy őszintén megírtátok a véleményeteket. Sajna elég hülye "rendszerben" dolgozunk és nem mindig sikerül jól időzíteni. Azt gondoltam, hogy nem jó helyre húzta az ovut, csak reménykedtem hátha...
2010. okt. 27. 08:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom látom hogy nagyon korán kelsz.

Próbáljátok meg úgy hogy minden másnap v. minden harmadnap szeretkeztek ovu-kor se kell gyakrabban talán minden másnap.


Úgy nem csúszhattok le róla.


+++++

2010. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam, hogy lehet hogy mindig csak előtte sűrítjük be, aztán mikor elkezd felfelé menni a hőm, akkor kicsit tartunk szünetet és nem vagyunk együtt két naponta. De megmondom őszintén az agyamra megy már ez az időzített együttlét. Csak már egy éve próbálkozunk. Szegény apát sajnálom, már rendesen kellemetlen volt most is, hogy egyik nap együtt voltunk, aztán másnap meglátta a pozitív ovutesztet és mintha kötelességének érezte volna, hogy aznap is együtt kell lenni. Már kezdek beleőrülni, egész éjszaka bőgtem:(
2010. okt. 27. 08:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor felejtsétek el dobjátok el a teszteket a görbét és mindent...

szeretkezzetek kötelesség és tervezés nélkül.

A terhesség megállapitására elég az ovu után mérni az ébredési hőt ha 37C közelében van akkor sejthető hogy összejött...

2010. okt. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Próbáljátok meg úgy, hogy elfelejtitek az ovuteszteket, végül is sok értelme nincs, ha nem is vagytok együtt akkor, mint pl. ebben a hónapban sem, legalábbis úgy emlékszem. És ez az egész csak tényleg megrontja a párkapcsolatot. Legyetek együtt igényetek szerint, mondjuk 2-3 naponta, így nem tudtok lecsúszni az ovuról sem, és nincs kötelező jellege az együttlétnek. Próbáljátok ezt pár hónapig, és ha így sem jön össze, akkor menjetek el kivizsgálásra, 1 év sikertelenség után már ajánlott. Nem tudom, hogy voltatok-e már,de egy idő után érdemesebb elmenni, és kiderteni, hog van-e különösebb oka.
2010. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy szántok rám egy kis időt. Jó egy kicsit "beszélgetni". Voltam dokinál, már egy fél év után. Rendes volt, elküldött UH-ra, rendben volt minden. A méhnyálkahártya 11mm (ovu körül)semmi eltérést nem találtak. A 3. napi hormonvizsgálat tökéletes, ezért nem is csináltatott a ciklus második felében. Megnézte a görbéimet, azt mondta látszik rajtuk szépen, hogy van peteérésem (néha igaz a 25. ciklusnapon, de szerinte ezzel nem kell csinálni semmit). A férjem is volt spermavizsgálaton, 35M/ml, össz:72M. 75%élő, 60%élénk mozgású, 65%normál szerkezetű. Azt mondták ez normális. Csak tudnám akkor hol a hiba? Tényleg csak az időzítés?
2010. okt. 27. 09:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, mindent dobjatok el :) nem csak a teszteket, hanem a görbéket is és legfőképp a kényszert. Tudom könnyű mondani, de ahogy előttem is írták, próbáljátok meg szabadon, elvárások és "követelmények" nélkül csak élvezni egymást. :) amikor és ahol csak lehet. Meglátod bele fog csúszni az az időpont is mikor az ovu van. A lényeg hogy lazán, (még egyszer mondom, tudom könnyű mondani) és SOKAT SOKAT SOKAT. Kb két naponta :) Nekünk mikor sikerült, abban a hónapban nem is foglalkoztam vele, meg voltam győződve róla, hogy megint csak "szivatni" fog a szervezetem a pár nap csúszással. :D Aztán 5 nap késés után pozitív lett a teszt.. A várakozás alatt próbálj valami másra figyelni...munka hobby család egyéb :) A pirinyó angyal úgyis jön, mikor jönnie kell..

Még valami ami fontos!! Amíg nem jön meg, addig bármi lehet, de tényleg bármi, úgyhogy fel a fejjel! Ha mégis megjön, máris ott egy újabb hónap szabadon élvezni a szerelmet!

Szurkolok Nektek!

2010. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!