Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat hogy nagyobb...

Előfordulhat hogy nagyobb mennyiségű vérzés esetén is sikeres volt a beágyazódás? Vagy ez most nem sikerült?

Figyelt kérdés
nov 5.-én voltunk együtt a párommal, most hétfőn azaz 14.-én először rózsaszínes, aztán barnás, majd alvadt vér váltakozva élénk piros véres valamim van. nem az első lenne, de mégis bánt a dolog, hisz nagy valószínűséggel nem sikerült. de mégis megkérdem, hátha valaki tapasztaltabb, hogy ennek ellenére sikerülhet? hétfő óta teljesen menzesz szerű vérzésem van, holott akkor a beágyazódásnak kellett volna lennie. sajnos azóta sem maradt abba, és az igazi menzeszig még mindig van 1-1,5hét. nagyon kíváncsi vagyok, hogy most mitől keveredhettem meg, mert elég pontosan 30napra szokott megjönni, és 5-6napig tart. most nem tudom ezt hova tenni, félek hogy a menzesz idején is meg fog jönni.. teszt persze negatív, nem is fűzte, hatalmas reményeket, de azért hátha tudtok valami okosat mondani :)
2011. nov. 18. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Errre csak a nődokid tudna választ adni.
2011. nov. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen fordulj orvoshoz. Nem tudom, hogy Neked ez mitől lehet, de az én történetemet leírom, hátha segít.

Próbálkoztunk a babával és egyik hónapban rendesen időre megjött, ugyanannyi vér ahogyan máskor is szokott viszont nem akart elmúlni, ezért elmentem a nőgyógyászomhoz, ahol kiderült, hogy 5-6 hetes terhes vagyok. Most örülhetnénk, de nem lehetett, mert sárgatest cisztám volt mellette,azért véresztem. Sajnos a babám nem fejlődött ezért műtétes befejezésre volt szükség. :(

Azóta már ismét próbálkozhatunk, remélem összejött a pocaklakó! :)

Szerintem az orvos a legjobb döntés ilyenkor, mert mint látod bármi lehet.

Remélem Nálad rendben lesz minden! Szorítok. :)

2011. nov. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sziasztok. igen, valóban a nőgyógyász adhat rá választ, de sajnos ez még nagyon korai lenne. ha kiszámoljátok most még csak holnap lenne 4hetes. az a furcsa hogy görcsölget, meg szurogat a hasam, de akkor sem most lett volna a menzesz ideje. sajnos az én linkségem, de szülés óta nem is voltam kontrollon de ennek már 1éve. minden ugyanúgy "működik" megmondom őszintén, majdnem csak el is felejtettem, mivel nem vagyok egy dokihoz járós fajta. várok még kicsit, remélem vagy elmúlik vagy legalább kiderül. pihenni kellene most leginkább, de beteg az 1éves kislányom, így ez annyira nem kivitelezhető.. meglátjuk, nagyon szép napot nektek. és ha van hasonló eset akkor szívesen olvasnám azt is!
2011. nov. 18. 09:08
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem ugyan ez van 2 hónapja, mióta megint elkezdtünk próbálkozni a babával. Kb. beágyazódáskor elkezdek barnázni-vérezni és utánna ugyanúgy megjön. Tart 5-6 napig. Nem tudom mi van. Most ebben a hónapban elkezdtem szedni a barátcserjét, hátha segít.
2011. nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lehet én is ráedzek egy kis folsavval..ha van valami akkor segítsem ha nincs akkor rákészülés céljából. segített az elsőnél is hogy megtapadjon..
2011. nov. 18. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!