Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor éreztétek legkorábban a...

Mikor éreztétek legkorábban a terhesség első jelét?

Figyelt kérdés

Már van egy gyerekünk, de menstruáció előtt 2 nappal együtt voltunk védekezés nélkül. Kicsi az esélye, hogy terhes maradjak viszont nem 0% van egy betegségem ami miatt a terhesség előtt nem volt rendes ciklusom viszont ott már a “ciklus” 28. napján pozitív volt a teszt és már előtte is öklendeztem. Most vagyok a ciklusom 8. napján és az együttléttől számítva 10. napon… ami fura nekem, hogy a mensim alatt végig fájdogált a fejem 2 napja nagyon rossz a gyomrom és émelyeg illetve csak 4 napos volt a mensim(átlag 6-7 helyett), viszont még kizártnak tartom, hogy ha tesztelnék is mutatna-e valamit a teszt. Mikor érdemes legkorábban tesztelni? Arra gondoltam megvárom a 2 hetet.


Akik esetleg így estek teherbe mikor vettétek észre legkorábban a tüneteket?



ápr. 14. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tuneteid a terhessegtol vannak, akkor a teszt is pozitiv kell hogy legyen, hiszen a tuneteket a hcg okozza, igy arra mar a teszt is reagalna.


Nekem amugy menstruacio elott 4 nappal az volt a furcsa, hogy nagyon gorcsolt a hasam, de a mellem nem fajt. Nekem mindig forditva van mensi elott, soha nem faj a hasam, de a mellem igen, igy emiatt csinaltam akkor egy tesztet, pozitiv is lett azonnal, pedig meg volt 4 napom.

Akkor meg ugy voltam vele, hogy tuti kemiai, tenyleg nagyon fajt a hasam, nem hittem ezt jo jelnek, de nem, minden rendben ment, azota mar megszuletett a kisfiam.

ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A második gyerekünknél valamikor 2-3 héttel a valószínűsített peteérés után. Nem állt még be rendesen a ciklusom, de szoptattam és olyankor fájt a mellbimbóm. Igazából peteérésnél is fájt, de az elmúlt pár nap alatt, ez meg nem. Ekkor teszteltem, pozitív lett.
ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó isten gyere le már tényleg... menstruáltàl....mi a kérdés?
ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as tisztában vagy vele, hogy van aki így is teherbe esik? Vagy aki vesz be eseményutánit annak is “megjön” még is van aki terhes marad :). Sőt olyan is van aki “menstruál” terhessége alatt ezért észre sem veszi hogy terhes 🤷🏻‍♀️ De az is egy eset mikor valaki mensi alatt védekezés nélkül szexel és terhes lesz :)


Szóval mielőtt flegmán kiböfögnél valamit olvass utána a dolgoknak 🤦🏻‍♀️

ápr. 15. 10:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen tudjuk itt mindenki... unalmas
ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5- Ha tudod akkor mi a francot feszengsz itt? Hord el magad :)
ápr. 15. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

De igaza van a 3-asnak totál! :D minden is már terhes tünet. Mit kezdjünk itt veled? Majd látatlanba megmondjuk terhes vagy-e vagy nem. Tesztelj és kiderül. Ha van egy gyereked és akarsz még, légy már talpraesettebb. Mit kell ilyeneket itt kérdezgetni? Cselekedj.

És terhesség alatt nincs menstrháció. Az hüvelyi vérzés ;)

ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7# egyetértek...annyira fárasztó, hogy felnőtt nők, ráadásul sokan gyerekkel ilyen kérdéseket tesznek fel... Már nem tudom hányadik ilyen kérdést olvasom, hogy megjött de...negatív a teszt de....stb stb. .. van ilyen nagyon ritkán értem én de már szinte mindenkinek...
ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyebkent is ha terhes tunete lenne, azt a hCG hormon okozza... Ha az van a szervezetben akkor a teszt is pozitiv. De annyira buta no, hogy nem csodalkoznek azon sem ha mar terhessegmegallapitasra is bejelentkezett volna.

Csak egy a sok faraszto, analfabeta no kozul. Mondom ezt ugy, hogy no vagyok.

Raadasul menstruacio elott 2 nappal a teherbeeses eselye kozelrol surolja a 0-at.

ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!