Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csinálhatok terhességi...

Mikor csinálhatok terhességi tesztet? (többi lent)

Figyelt kérdés
pettingeltünk a párommal 2024.3.31-en gumi nélkül,a péniszet hozzádörzsölte az egész nemiszervemhez , ami lehet hogy előváladékos volt. Lehet szó a terhességről? Mikor csinálhatok tesztet? 22

ápr. 18. 08:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Írtad, hogy negatív lett a terhességi teszt, akkor nem vagy terhes, nyugodj meg.


Viszont az nem jó, ha össze-vissza van a menstruációs ciklusod, például 40-50 naponta jön meg. Menj kérlek orvoshoz, mert ez komoly dolog, ha betegség okozza, például PCOS, és nem kezelik, az baj.

ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11/11-Utoljára március 9-én menstrualtam, 1-2nap normalis volt, utána barnaztam. Március 18an voltunk együtt, óvszerrel, nem szakadt ki és nem is ment el bennem óvszerestől. Március 21-én mentem orvoshoz, mert barnázás nem múlt el, petefészek cisztát állapítottak meg a jobb oldalon, kaptam rá vérzés elleni cseppeket és vitamint, aztán másnap rendesen megindult a vérzés és 6 napig tartott, utána elmúlt . Aztán március 31-én történt a petting, azóta nem csináltunk semmit, de nem is jött meg. Akkor a nőgyógyász vett kenetet, minden okesnak talált. Azt mondta, hogyha megjon akkor menjen vissza, azóta rettegek, mert még most sem jött meg.
ápr. 18. 22:54
 13/13 A kérdező kommentje:
Menjek vissza *
ápr. 18. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!