Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez szerintetek méhen...

Mi lehet ez szerintetek méhen kívüli terhesség lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiam 17 hónapos szoptatott baba, párommal megszakításosan védekezünk mivel nem használhatok tablettát és a danától meg félek.15 éves koromtól pcos-sal diagnosztizáltak.Menstruációm érdekes mivel szülés óta szeptemberben jelentkezett először,de akkor abban a hónapban 2x is,utána 2 hónapig nem jelentkezett aztán december óta újra jön minden hónapban. De azóta vannak furcsa érzések terhességre utaló jelek-hányinger,hasigörcsök,hasi szurkálás, alulról érző szurkálás, étvágytalanság és fogytam elég sokat,de ami a legfurcsább hogy néha érzek magzatmozgás érzést a hasamban valamikor gyorsabban és többet érzek valamikor kevésbe és nemtudom hogy most akkor ez terhesség e lehet vagy csak bélmozgás vagy nemtudom mivel orvosnál kb 2 hónapja voltam ő nem látott babát és a tesztek is negatívak,de nyugtalanít ez az érzés a hasamban mivel ilyet a terhességem alatt éreztem. Ti mit tennétek a helyemben vagy mit gondoltok mi lehet ez a fura érzés?

ápr. 19. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Mit tennék? Előkeresném a józan eszem, majd elkezdenék védekezni.


Ha negatív a teszt, hogy lennél terhes? főleg magzatmozgásokkal???


Ha a fogamzásgátlót nem használhatsz, attól még máshogy is lehet védekezni. Mondjuk a "danától" amitől félsz nem tudom mi.

ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ja és hozzáteszem. Ha méhen kívüli, hidd el, elöbb szétdurran a petevezetéked minthogy megérezd a magzatot mozogni. És a petevezeték szétdurranás igencsak fájdalmas egy dolog.
ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Megszakítás az nem védekezés! Ideje lenne már ezt felfogni kedves férfiak és nők!
ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Gondolkodjàl más baszki....hogy nőne akkorára méhen kívül, hogy érezd mozogni.... szánalmas, hogy te gyereket nevelsz ne haragudj....
ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Létezik hasűri terhesség is meg más egyéb is igaz ritka de megtörténhet nem csak a petevezetékben tud megtörténni a megtermékenyülés és nem vagyok hülye ugyanis nővér vagyok és tanultam meg láttam már pár dolgot és a gyereknevelésről sem kéne ítélkezni egy kérdés alapján

Mivel csak egy sima választ vártam hátha van itt valaki akivel történt hasonló és nem bántó dolgokat kéne rögtön írni szerintem

ápr. 19. 15:35
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha méhen kívüli, attól még a vizeletteszt kimutatná. Nem vagy terhes.
ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Melyik osztályon dolgozol és hol?
ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

1,nálunk Szlovákiában hívják dananak is a spirált.

Valószínűleg a kérdező Szlovákiában el.

ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha nővérként dolgozol, akkor meddig tartana csináltatni egy vizsgálatot? Te is érzed, hogy hülyeség amit mondasz. Azt mondod december óta vannak tüneteid. Akkor minimum 17 hetes terhes lennél.

Én most nem akarlak bántani, de kerüljenek el jó messzire az olyan nővérek engem akik mentális problémákkal küzdenek. Szerintem kezdj el beszélgetni egy orvossal.

ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
9# egyetèrtek...
ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!