Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenhol mást olvasok,...

Mindenhol mást olvasok, valahol azt írják a HCG-nek a terhesség elején 48 óránként kell duplázódnia,valahol azt írják hogy 48-72óra között. Akkor most mi az igaz? 85%-ot nőtt 48 óra alatt. Akkor ez nem jó?

Figyelt kérdés

dec. 1. 05:41
 1/4 anonim ***** válasza:
dec. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Asszonysutyorgóban is kérdeztél, nyugalom. Inkább itt válaszolok, mert a mi babavárásunk sem publikus még. Az a helyzet, hogy a stressz nem segít, próbálj nyugodt lenni.

Okkal van megadva az intervallum - 72 óráig még rendben lehet,de 48 óra alatt az optimális. Próbálj még egy eredményt nézetni, lehet, hogy megnyugtatna.

Én ritkábban nézettem (nem két naponta) - először 30-32 óra körül duplázódott, másodszorra 60 valahány óra volt. Én is idegeskedtem utóbbi esetében, de semmi értelme.

dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 nap alatt 490-ről 495 lett,ez nagyon nemjó
dec. 1. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ha két nap alatt 490-ről csak 495 lett az tényleg nem hangzik jól. :( Nagyon sajnálom kérdező és remélem hamarosan megérkezik hozzátok a várva-várt baba.
dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!