Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult már,hogy valakinek...

Előfordult már,hogy valakinek nem mutatott rögtön pozitívat a teszt?

Figyelt kérdés

ápr. 19. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
9. es 10. dpo-n idon tul (orakkal kesobb) szabad szemmel alig lathato pozitiv tesztem volt (10-es erzekenysegu). 12. dpo-n delutani predictor egyertelmu pozitiv.
ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kell értelmezni a kérdésedet? Mi az, hogy rögtön? Úgy érted, hogy amikor megcsináltad a tesztet(10 perc után nem érvényes) vagy úgy, hogy nem jött meg, de a teszt még negatív?
ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem sok terhességem volt, az ovut mindig tudtam és mensi előtt 4-5 nappal mindig + volt ha elindult valami.

Annak lesz később + aki nem tudja mikor van ovu csak sejti és pont akkor nem is akkor volt hanem csúszott akár 1 hetet is vagy többet na nekik akár a várt után 2 héttel lett +(kb a várt napjain volt ovuja)

ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdésed én sem értem pontosan de amit 3-as írt az pontosan így van. Én jártam úgy, hogy időn belül kijött egy halvány csík ami 10-15 perccel később sötétebb lett és valóban pozitív teszt volt. De fontos kiemelni azt, hogy ilyenkor 2-3 nap múlva érdemes ismételni mert időn túl egyáltalán nem biztos az eredmény!!!
ápr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!