Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (Holnap...

Lehetek terhes? (Holnap tesztelték)

Figyelt kérdés
Sziasztok, 3-4 napja késik, a cikluson átlagban 26-27 napos. Ma vagyok a 30.-ba. Tegnap elött egyik pisinél halvány rózsaszín folyás utána semmi, ma is volt, aztán kövinél megint nem. Más tünetem nincs, max kicsit mintha barnább lenne a bimbóudvarom...

ápr. 21. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha szexeltél védekezés nélkül, akkor igen, lehetsz terhes.
ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem volt teljesen betervezve ha igen, de örülnék neki. 28 éves vagyok, a párommal kb 1,5 éve vagyunk együtt, 7 hónap után költöztünk össze. ☺️ Még egyikünknek sincs gyermeke. Ma munka után elmegyek tesztet venni 🙂
ápr. 22. 05:27
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg fog jönni. A pecsételő vérzés nem több napig tartó valami.
ápr. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Ehhez közönség segítsége kellett vagy csak akartál magadról beszélni picit? Nem is értem.


Késik a mensid, szexeltél. Kell venni egy tesztet és megcsinálni.

ápr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Csináltál tesztet?
ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Még nem, majd munka után.

Nem kellett a közönség, csak azért írtam magamról mert nem akarom azt higgyék az emberek, hogy egy felelőtlen tinilány vagyok, nem pedig hogy beszéljek magamról.Még senkinek nem mondtam, ameddig nem biztos, anyukámmal szivesen megbeszélném, vagy kérdezném, hogy neki volt e ilyen. De szeretném, hogy a párom legyen az első, ha biztos a dolog....Ezért itt kérdeztem. De nem akarom beleélni magam.

ápr. 22. 09:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj hogy mi lett az eredménye.😊
ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Mi újság kérdező, csináltál tesztet?
ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, ma reggel. Sajnos negatív lett....
ápr. 23. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!