Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha március 8.-án...

Szerintetek ha március 8.-án voltam együtt a párommal, ekkor a gumi kiszakadt, majd másnap bevettem a Rigesoft tablettákat, aznap mellékhatásként hasfeszülés jelentkezett semmi más. Majd 22.-én rendszerint ahogy kell meg is jött, teljesen normálisan?

Figyelt kérdés

Úgy ahogy szokott, nem tért el ez a menstruàció a korábbiaktól. Majd április 3.-àn volt egy barna folyásom, ami egy napig tartott, nem volt intenzív. Azóta megint nem volt egyéb. Viszont, 3 napig reggel hányingerem volt, illetve fel van puffadva a hasam, ami egy pillanatra sem múlik.

Mennyi esélyem van ezek alapján a terhességre? Illetve létezhet hogy megjött előzőleg a menstruációm ès most mégis terhes vagyok?



ápr. 9. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha terhes lennél, már biztosan kimutatná a teszt. szerintem nagyon pici az esélye, főleg így, hogy két héttel később rendesen megjött, de ha meg akarod nyugtatni magad, csinálj egy tesztet!
ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csináltál tesztet? Ez a legegyszerübb és legmegbízhatóbb megoldás, a neten keresztül senki nem tudja megmondani, lehetsz-e terhes.
ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!