Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ha folyamatosan...

Mupp kérdése:

Normális ha folyamatosan gorcsol a hasam picit, minden nap inszeminacio utan?

Figyelt kérdés

9napja volt inszeminaciom es a hasam alja folyamatosan gorcsol olyan meg akar jönni érzésem van majdnem minden nap!Valakinek volt mar igy es mi lett az eredménye vagy ez mar negatívum a teherbe esésre?

Koszonom a válaszokat :)


2016. okt. 30. 02:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ovu után menziig szokott. Rosszat nem jelent mert teherbeestem, akkor is ugyanígy volt.

De!! 9. dpo már javában beágyazódás környéke. :) ha kb 2-3 napja érzed, akkor inkább arra tippelnék. :)

2016. okt. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom válaszod:)))

Gratulalok a babadhoz!!!

Nagyon reménykedünk mert jo lenne egy kisteso!

A gorcsolgetes minden nap érzem de nem nagyon csak is fajdogal a hasam mint mielőtt meg jon.Jovo hét penteken kell tesztelnem de addig nagyon stresszes kibírni :)))

2016. okt. 30. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanígy volt inszem után, azt hittem meg fog jönni, de nem jött. :) 33 hkm
2016. okt. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De joooo

Gratulalok:)))nagyon remelem nálam is sikeres lesz!Mar volt egy spontán terhességem es nekem semmi bajom nincs.Mar a párom is Oke de a betegsége kezelése utan mar nem lehet neki természetes uton gyerek.Szoval örülünk a kicsi lanyunknak de egy teso meg jöhetne:)

Hanyadik napra csináltad a tesztet mikor mutatta a pozitív jelet?

2016. okt. 31. 08:56
 5/5 anonim ***** válasza:
11-12. Napon lett pozi.
2016. okt. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!