Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció vagy elvetéltem?

Menstruáció vagy elvetéltem?

Figyelt kérdés

Utoljara férfival 22-23 voltam, ez úgy értem hogy este.

Nem történ semmi, csak petting egymásnak.

Mikor ő elment mentünk kezet mosni azonnal, de nem tudom, esetleg előváladéktől?


Eddig teljesen be volt állva a menstruációm, 7.re irta a varhatot, ma reggelre megjott. Görcsöléssel vérzéssel, ahogyan szokott nekem lenni igazából.


Ez csak egy fura menstruáció, vagy lehet szó vetélésről?



máj. 1. 05:49
 1/9 anonim válasza:
100%
Ne haragudj kérdező, de te tisztában vagy azzal, hogy hogy lehetsz terhes?
máj. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vetélés? Nem is szexeltél a leírtak alapján. Csak hamarabb megjött, ennyi, nem kell mindenbe terhességet/vetélést látni. Ennyi ésszel meg ne is szexelj inkább.
máj. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szexeltél, és a spermás ujját egyikőtök se tette be a hüvelyedbe, akkor egyszerűen NEM lehetsz terhes. Az emberek nem gépezetek, simán előfordul, hogy picit késik, vagy korábban jön meg. Nekem pl ma jött meg úgy, hogy egy hete kellett volna. Mivel egészséges vagyok, gyakran járok szűrővizsgálatokra úgy, ahogy azt kell, és nem élek nemi életet, ezért egyértelmű volt számomra, hogy csak kicsit késik.
máj. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet vetélés, hiszen esélyed sem volt a terhességre, ha csak ez az alkalom volt és elötte nem feküdtetek le.

A ciklus meg nem óramű pontos, nem vagyunk robotok. Előfordul,hogy korábban, később jön meg. Olyan is, hogy teljesen kimarad egy, teljesen egészséges nőknél is (ha gyakori az össze vissza vérezgetés vagy a kimaradás akkor orvos. De egy egy eset előfordul).

Nekem 32-33napos ciklusaim vannak, februárban 21 napra jött meg 🤷🏼‍♀️.

máj. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy lehet teherbe eseni.

Csak olyan fura hogy pont most jott meg elobb, elotte ket evig mem voltam fiuval, pont most hogy tortent valami, elobb jott meg.

Igaz hogy nem fekudtunk le, es kezet is mostunk, de az elovaladek akkor is ott van, ha esetleg az volt a kezen…


Egyebkent nem faj jobban a hasam mint szokott, a verzesem sem erosebb szerintem. Csak nyilvan fura az egesz

máj. 1. 13:55
 6/9 anonim válasza:
100%
Hamarosan szulni fogsz. En amiatt jobban izgulnek. Talaltal mar orvost aki mellett szulsz? A ferfi bent lesz?
máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A spermium levegőn rövid ideig életképes, ahogy vízben is (ráadásul lemosódik ha kezetmos), plusz a szappant se bírja. Így lehetetlen teherbe esni! Előváladéktól aki terhes lesz ott van behatolás, kvázi a méhszájhoz keni és ott már optimálisabbak a feltételek, de azért nem olyan gyakori eset ez (nyilván aki nem akar gyereket annak hazárdírozás, mert előfordulhat terhesség) vagy nem húzza ki időben.
máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen tudom, hogy lehet teherbe eseni - nem, nem tudod...


Nem lehetsz terhes és kérlek, edukálódj, mielőtt TÉNLYEG teherbe esel a tudatlanságod miatt.

máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8 egyet értek veled... Aki ennyire tudatlan, inkább ne is szexeljen, mert előbb, vagy utóbb baj lesz belőle.
máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!