Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív, vagy szellemc...

Halvány pozitív, vagy szellemcsík?

Figyelt kérdés
[link]

máj. 8. 14:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon nem egyértelmű, számomra ez értékelhetetlen. Csinálnék másikat.
máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%

Talán pozitív, ha késői peteérés volt akkor még jó is lehet. 2 nap múlva csinálj másikat, ha nem erősödik vagy negatív el kell engedni sajnos. Én is predictort vagy facellet javasolok, ezek engem még nem vertek át.

Drukkolok, hogy erősödjön!☺️

máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
44%

Annyit még hozzá tennék, hogy nem tudom ez a szellemcsík teória honnan indult el. Én már elég sok tesztet láttam, ha volt 2. csík terhes voltam (mindegy, hogy halvány) ha nem volt akkor nem voltam. Lehet én vagyok "szerencsés", de szellemcsíkom még sose volt.😅

#utolsó

máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%
Két nap késésnél nagyon nagyon halvány pozitívam volt. Már 6,5 hónapos a fiam. :) viszont bocsi, lehet, rossz a szemem (tényleg nem gonoszkodni akarok!), de ezen én nem látok semmit 😂 de azért drukkolok, majd írd meg, mi lett 😊
máj. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
41%
13# 2,5 évig próbálkoztunk és teszteltem sokat. Rengeteg szellemcsíkos tesztem volt ez nem csak teória. Bizony vannak tesztek amin sokszor indokolatlanul van halvány 2-ik csík, de baba sehol. Sőt a clearblue volt, hogy totál pozitív volt, na gyerek ott se volt. Nem kémiai volt, mert a többi teszt totál negatív.
máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
63%
15# akkor is akárki akármit mond, en osztom, amit a 13as ír, sokat teszteltem már életemben, mindig csak akkor volt nekem is második csík, ha terhes voltam.
máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
64%
Vegyél erősebb tesztet és csináld meg .
máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
63%
Halvány pozi
máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
59%
13-assal enis egyet ertek
máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
29%

Ez halvány pozitív!Két nap múlva ismételj ugyan ilyen teszttel!

Gratulálok!!

máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!