Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nagyon halvany pozitiv...

A nagyon halvany pozitiv teszt is kivehető kell legyen? Vagy azt nagyon nehez eszrevenni? Ha nagyon nehez, akkor az nem is plusz csík?

Figyelt kérdés
Aktus utan 3 hettel menzesz utan teszteltem 2 negativat. A masodik tesztnel mintha lenne egy masodik vonal de szembol egyaltalan nem lehet latni csak ha oldalra forgatom feny fele akkor mintha latnek valamit de egyaltalan nem lehet egyertelmuen allitani akkor se h az egy halvany csik! Lehet csak bekepzelem? Ha halvany, akkor is kiveheto kene legyen vagy nem? Fogamzasgatlot is szedek es ovszerrel is vedekeztunk de nagyon parazok a terhessegtol mar van gyerek nem akarok veletlen se most meg egyet! Tudom most lehet hulyen hangzik ez de annyi ilyet hallani h pl nem hat a gyogyszer mert felszivodasi zavar van es lehet mivan ha lyukas volt az ovszer?! Vagy ilyesmi.raadasul utana volt egy megszakitasos vedekezesunk is. 9 honapja szedem, de mivel emeelett is vedekeztunk nem tudhatom nem e gyenge esetleg nekem a gyogyszer.... Parom is nezte a tesztet szerinte nincs ott semmi de akkor? 6 napos menzeszem volt szokasos erossegu. Ez az aktus utani 20.napom.nagyon felek! Szerintetek?

2020. jún. 25. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ah, aktus után ennyivel leugrana a csík, ha terhes lennél. Valószínűleg a reagens helyét látod.
2020. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A száradást látod. Ennyi idő után már erősebbnek kellene lennie.
2020. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hat nagyon remelem. Sajnos hajlamos vagyok bekepzelni a dolgokat de nem tudom.. Gyomrom is faj mellem is feszul... De lehet ezeket is csak a felelem miatt erzem.. Akkor biztos higy elvileg nincs semmi ezekszerint? Kicsit megnyugtattal!
2020. jún. 25. 13:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tuti semmi.
2020. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Megpróbálod azért felrakni a képet róla?
2020. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy terhes legyél.

Mondjuk elgondolkoztató az ilyen szintű félelem.

2020. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csinaltam kepet de azon tenyleg semmi nem latszik...
2020. jún. 25. 14:15
 8/11 A kérdező kommentje:
2020. jún. 25. 14:21
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek?
2020. jún. 25. 14:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Negatív.

Én sem korán teszteltem, de nekem a fürdő túlvégéből is látni lehetett már a 2 csíkot.

2020. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!