Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 32 évesen nem idős egy anyuka...

32 évesen nem idős egy anyuka a terhességhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 32 éves vagyok. Most szeretnénk babát és ijesztgetnek, hogy nem lesz könnyű teherbeesnem.

Jelenleg 4 hónapja próbálkozunk.

Illetve mondják, hogy így már nagyon fontos a genetikai vizsgálat, amire megyünk majd. Én azt gondoltam főleg 35 évesen gond ez.

Mondják azt is, hogy 30 alatt ideális, mert nem fogom úgy bírni stb. Meg idős szülő leszek..

Rossz így várakozni, hogy oly sokan borulátóak.



máj. 13. 11:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
51%
Sziasztok! Én 39 évesen hoztam világra a gyermekem. Szülés után közölték csak, hogy down-szindrómamás, de csak az elején volt para, nagyon megijedtünk. Kiderült, hogy ezt előbb is meg tudták volna mondani. Az is kiderült, hogy nem a korom és nem a párom kora volt a "hiba" (ő akkor volt 44). Ezen kívül minden rendben van. Imádjuk a fiunkat, a világ legszebb, legokosabb gyermeke. Tudom, minden szülő így érez.
máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
33 éves vagyok és most várom első gyermekem. 28 éves korom óta próbálkoztunk. Most jött össze. Igaz, kellett hormongyógyszer is hozzá. A 6. hónapban vagyok, semmi bajom. Nem görcsölök rá, hogy lesz-e. Valószínű nem. Szeretgetem már most 😍
máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 41 vagyok, 28 hetes és nagyon is jòl. Nekem hàla mèg eddig negatìv kommentet senki nem mondott, kivètel egyik szomszèdunk annyit kèrdezett, hogy nem e fèlek? A válaszom : nem, nem félek, tervezett, jòl àtgondolt döntés volt. Teljesen normális korban vagy a gyerekvàllalàshoz.
máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nektek kell érezni. Én mindenképpen fiatal anyuka szerettem volna lenni, 25 múltam kicsivel, amikor szültem, és így sem éreztem magamat igazán fiatalnak. 😂 De abszolút nem nézem le azt, aki később szül, főleg, hogy az ember sokszor csak a körülmények áldozata. Mennyivel jobb lenne a világ, ha nem szólnánk bele egymás dolgaiba...
máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenki maga érzi. Én először 31 évesen éreztem. És jól éreztem.


Minden jót kívánok :)

máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy ijesztgessenek. És ha "idős" szülő leszel? Az a lényeg, hogy jó szülő leszel és kész.
máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az ilyen kérdések és abszolút nem akarok senkit megbántani… De! Az életet nem lehet kiszámolni. Most érkezett el az idő, hogy szeretnél és pont. Nem kell magyarázkodni senkinek. Nyilván van egy “biológia keret”, de lehet ugyanolyan jó anyuka valaki 42 évesen és segítheti sokáig a gyerekét és sajnos az ellenkezője is. Én 17 évesen veszítettem el az akkor 43 éves anyukámat és nagymamàm “nevelt fel”, aki most még az én kislányomra is szokott vigyàzni és köztünk, több, mint 50 év van!

Ha ez ember teret enged ezeknek a gondolatoknak, hogy ki hány éves lesz és kivel mi lesz, akkor állandóan lehetne stresszelni mindenen! Mindneki élje úgy az életét, ahogy jónak érzi, úgyis csak a végén derül ki, hogy jól keverte-e a kártyákat!

máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
38 éves vagyok, második gyerkőcöt várjuk :)
máj. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!