Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epile teszt hajlamos a...

X-epile teszt hajlamos a száradási csíkra?

Figyelt kérdés

2 x-epile teszten halvány rózsaszín a kontrollnál vékonyabb csík. Holnap tervezek ugyan ezzel és facellevel tesztelni. Addig is érdekenek a tapasztalatok hozott e valakinek ez a teszt fals pozitív eredményt.

(A csíkok 10 percen belül jelentek meg)



máj. 13. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól látható a csík és színes, akkor az pozitív lesz.


Vastagságánál van olyan, hogy egy része sötetebb többi része halványabb, hirtelen ha ránézel vékony csíknak látszik, de úgyis tesztelsz facelle teszttel is az meg érzékenyebb, de szerintem bőven van okod reménykedni.


Nekem sose volt még száradási csíkos tesztem egyébként. Se x epil se facelle, bár utóbbit többször vettem, x epillel se volt még gondom. 10 perc után kidobtam őket, nem áztattam szét stb. Mivel nekem kis felfázástól is késik (akár 1 hetet is), sikerült már néhány negatív tesztet csinálnom.

máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sose volt száradási csíkos, vagy hómező vagy tényleg pozitív volt.
máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezelőtt nekem se volt száradási csíkos tesztem egyébként, nem is hittem ennek.

Köszönöm szépen a válaszokat, remélem jól alakul😁

máj. 13. 19:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy mégis átvert a teszt. Facelle és predi is negatívak... az x-epilen ma is látszik a halvány második csík.
máj. 14. 16:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!