Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálatok vannak ha...

Milyen vizsgálatok vannak ha nem jön össze a baba? Kapok Clostilbegytet mert nem volt peteérésem, de már van. Kapok sárgatesthormont beágyazódás elősegítésére és tüszőrepesztő szurit. Ezeket mind hüvely uh alapján.

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha meddőségi centrumba mentek, akkor hormonvizsgálat van a 3. és a 22. napon vérből, majd vizelet vizsgálat. Nőgyógyászati vizsgálat, majd petevezeték átjárhatósági. A férjednek két spermavizsgálat, vérvétel. Nagyjából ennyi, első körben.

2010. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Átjárhatósági vizsgálatot javaslom ultrahangosat válassz, ha lehet, én inkább kifizettem az árát, minthogy kórházban töltsek három napot, és totál megérte, mert szinte azonnal jól voltam utána, és mehettem haza. Pedig kb 100km-t utaztam a vizsgálatért, de nem volt gond. Szorítok, hogy hamar összejöjjön!
2010. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Hét elején megyek a nőgyógyászhoz, remélem most már mond valamit, hogy hogyan tovább...

2010. okt. 31. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!