Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok nekem Miskolcon...

Ajánlanátok nekem Miskolcon normális nőgyógyászt? Magánrendelés érdekelne.

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 09:55
 1/7 Victory82 ***** válasza:
Szia!Én Dr.Szemán Györgyhöz járok már 8 éve.A magánrendelője a Bató-házban van,kedden délután 5-től rendel.A vizsgálat 7000ft-ba kerül cytológiával,amúgy 6000 ft.A Semmelweis kórházban is megtalálod,csütörtökön és pénteken,kb.2 óráig.Nagyon lelkiismeretes,alapos,jó humorú doki én nem is mennék máshoz.3 éve nála született a kisfiam,május végén jön a tesó és továbbra is hozzá járok.Szuper UH-ja van a rendelőjében,jó képeket csinál.Ha esetleg kellene a mobilszáma is vagy bármi más infó,írjál nyugodtan!Bocsi,ha hosszú lett:)Üdv.Viki.
2010. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál. És hozzá hogyan lehet időpontot kérni? Igazából meddőségi kivizsgálás kellene, mert nekünk már egy éve nem sikerül a tesó. SZTK alapon csak 3. napi hormonvizsgálatot csináltak, az jó lett így nem nagyon foglalkoznak velem. Illetve apának a spermavizsgálat is elkészült, ő rendben van. Csak már nem akarok tovább várni.
2010. okt. 29. 17:14
 3/7 Victory82 ***** válasza:
Szia!A mobilszámát meg tudom neked adni és meg tudod vele beszélni,amit szeretnél:)Megírom privibe a számát,majd írd már meg,hogy megkaptad-e,jó?Üdv.Viki.
2010. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Victory82 ***** válasza:
Nem tudtam privit írni neked,be tudod állítani?Viki.
2010. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Beállítottam, remélem sikerült. Köszi a segítséget. És te is a mobilján szoktad felhívni, ha időpontot akarsz kérni?
2010. okt. 30. 17:45
 6/7 Victory82 ***** válasza:
Szia!Máris küldöm a számot:)Igen,én is mindig a mobilján hívom!Üdv.Viki.
2010. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megkaptam! Válaszoltam az e-mailedre, fogok jelenkezni és még egyszer köszi a segítséget.
2010. okt. 31. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!