Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap erősebb volt a...

Ha tegnap erősebb volt a második csík mint a kontroll, akkor a mai hiába számít még pozitívnak nekem az már negatív ugye?

Figyelt kérdés
Szval a 24-i volt pozitív a mai (25-i) már negatív?
máj. 25. 18:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]


Remélem ez a link már jó lesz

máj. 25. 18:06
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és ovulációs teszt bocsánat ha nem egyértelmű
máj. 25. 18:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még 25os pozitív, hiaba erősebb a 24-ei,a 25os is még olyan erős mint a kontroll, igy pozitív
máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ne használj ilyet, mert látod csak bizonytalanság. Időre szexelni se túl izgi. Egy lassan 3 gyerekes anyuka (nem mindegyik jött könnyen).
máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért ez nem igazán így működik, pedig jó lenne. Még így, hogy pontosan tudjuk mikor "kell" együttlenni se sikerül már fél éve
máj. 25. 19:01
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Valószínűleg nem jó ez a teszt neked?

Hányas? Próbálj Egyel nagyobb számosat, pl hanez 10es, 20ast, ha 20as, 25öst.

3 napig nem kéne pozitívnak lennie.

máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek a 6-al. Próbálj másik érzékenyest ez szerintem se jó neked.
máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
20as david teszt. Nem most használom először, de ilyen még nem volt. Orvosi utasításra ebben a ciklusban kezdtem el gynositol-t szedni lehet, hogy attól 🤷
máj. 25. 20:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg legyetek addig együtt míg egyértelműen negatív nem lesz és még aznap is, azzal nem lőhettek mellé.

Ha jövő hónapban is ilyen sokáig pozitív lesz,. próbáld ki a 25öst, esetleg a premom alkalmazást. ha végig fotózod ezeket, lehet megmutatja melyik volt a pozitív.

máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

[link]


Ezért kérdeztem, hogy igazából a mai pozitívnak számít még papírforma szerint, de gyakorlatilag a tegnapi erősebb volt szóval már csökken, ezért már végülis nekem ez negatívnak számít?

máj. 25. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!