Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mióta szellemcsíkos a facelle...

Mióta szellemcsíkos a facelle teszt?

Figyelt kérdés
Ma 9-10 dpo-n csináltam egy facelle tesztet (a sugarasat, nem a sima csíkot) és van rajta egy második csík, de alig látható. Nyilván ezt negatívnak veszem de mióta jelenik meg rajta ezt a szellemcsík? 2 éve mikor használtam kisfiamnál nem volt ilyen.

máj. 26. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Képet tudsz fel tölteni?

Nem igazán jellemző sőt én nem olvastam olyat hogy a facelle szellemcsíkos lenne.

máj. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eddig egyedül barátnőmnél láttam egy extra halvány csíkot (a férje is látta, azért küldte el a képet) Facelle teszten úgy, hogy végül mégsem volt baba, de ők lombikoztak, lehet hogy valami gyógyszer kavart be (A repesztőnek addigra már elvileg nem lett volna szabad látszani, de ki tudja...)
máj. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez az amit tegnap csináltam:


[link]


Ez meg a ma reggeli:


[link]


Ezek szerint nem szellemcsík volt?

máj. 27. 08:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A ma reggelit már pozitívnak mondanám 😀

#2

máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát azt már én is. Még nem élem bele magam, de ha minden jól megy akkor a két pici között lesz másfél év. Kemény lesz. De hát nem gondoltam volna, hogy első hónapban összejön.
máj. 27. 09:26
 6/10 anonim válasza:
Terhes vagy!
máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez pozitiv
máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Még nem élem bele magam, mert korán teszteltem. De remélem velünk marad.

Ezek szerint a facelle nem szokott szellemcsíkos lenni.

máj. 27. 18:33
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem sorra szellemcsíkos volt ez a facelle, kb 6 hónapon át rendszeresen teszteltem és mindig volt egy halvány csík.


Mikor várandós lettem akkor egyik nap halvány csík, másik nap hómező volt és rá 2 hétre lett csak újra pozitív a tesztem, szóval nálam nem vált be.

máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, akkor nálad az ovu nagyon elcsúszott, mivel 10es teszt az első halvány csík az ovura reagált..utána nyilván hómező és tádám...2 hét múlva pozitív.


Egy 10-es teszt, ha valóban halványka pozi, de nem egyértelmű, akkor másnap mindig egyértelmű lesz...vagy negatív vagy pozitív irányba.

máj. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!