Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok...

Lehetséges hogy terhes vagyok pedig megjött?

Figyelt kérdés
Az aktus után 4-5 nappal lett egy negatív terhességi tesztem, amit azért csináltam mert 1napot késett a mensim, de másnap egyből meg is jött.Ugyan olyan volt mint mindig, semmi változás.Tudom picit nagyon túl reagálom, de azért valamiért ideges vagyok miatta.Ennek már 2hete egyébként hogy megtörtént.Magamon változást nem érzek, maximum az idegeskedés miatt mert “túlgondolom” az egészet.

máj. 26. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem is találkoztam olyan lánnyal akinek mindig napra pontosan jött volna meg, szóval túlreagálod az egészet.
máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Jajajajj..

Kezdjük az elején.


"Az aktus után 4-5 nappal lett egy negatív terhességi tesztem"


A terhességi teszt az aktus után legkorábban 14 napon belül mutat eredményt. Ennyi idő kell mire annyi HCG hormon termelődik, amit már kimutat a teszt. Tehát ha teherbe is estél, aktus után 4-5 nappal semmit sem fogsz ebből látni a teszten.


1 napos késés nem késés. Nem vagy gép, nem mindig pontos, késhet, ki is maradhat 1 hónap, teljesen normális okokból. Sima hétköznapi stressztől is késhet napokat, nemhogy 24 órát..


Ha megjött, akkor értelemszerűen nem vagy terhes. Az első terhességi jel a menstruáció elmaradása. Ne keress magadon tüneteket, ha terhes lennél se lenne még semmi a menzesz elmaradásán kívül.


Egy jótanács. Ne szexelj, amíg ennyire nem vagy képben a dolgokkal!

máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Au. Biológia órán ott voltál??


Eleve 2-3 nap,mire beágyazódik a megtermékenyített petesejt!


Tesztelni az elmaradt menstruáció napján tudsz leghamarabb,ami használható infót ad.


Van olyan teszt, ami hamarabb használható,de azok nem pontosak.


Az aktus és a teszt között minimum 14 napnak el kell telnie, különben a teszt értékelhetetlen lesz!

máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Édes istenem. HÚZASSÁL GUMIT VAGY SZEDJÉL GYÓGYSZERT!

Pont 2 hete volt ennyi eszed, amikor nagyjából ovulálhattál, gratulálok 👏🏻

Ha nem vagy terhes remélem egy életre megtanultad, hogy ilyennel nem játszunk tízenévesen!!

Ha meg terhes vagy, akkor ennyi eszed volt, megérdemled.

máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!