Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs és terhességi...

Ovulációs és terhességi tesztet szeretnék rendelni az aukciós oldalakról. Szeretnék olcsóbban vásárolni persze, de azért nem gagyit. Melyik gyártmányt ajánlanátok? Van nem túl jó típus is ezek között? Sokat szoktatok egyszerre rendelni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én terhességit rendeltem. Amit kaptam: elvileg érzékenyebb mint a kinézetre ugyanolyan x-epil , és 80 ft. volt, míg az x-epil 630/2db. azért nem mindegy... semmi baj nem volt vele.
2010. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én innen fogok most vásárolni, terhességi és ovulációs tesztet.

[link]


Barátnőm ajánlotta, ő is innen vett, és jók.

2010. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én a következő honlapról rendeltem meg és sztem elég baráti ára van: [link] Babátszeretnék csomagok közül sztem vannak jók. A terhességi tesztek eddig még negatívak voltak, de nem a lapkával volt a baj. Szorítok!
2010. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Grófházy ***** válasza:

én már rendeltem Wondfo-t is és One step-et is.

Hát nekem a wondfo nagyon bejött.Tök egyértelmű.

A One step,még akkor sem mutatott pozitívat,mikor tuti ovuláltam. (Onnann a pontos info,hogy épp akkor voltam Uh-n,és azért az uh "kicsit " biztosabb)olyan negatív lett....

Vateráról szamóca003 nevű eladót javaslom.nála a legolcsóbb

2010. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

One Step-et sajnos én sem tudom ajánlani,igaza van az előttem szólónak!Viszont a Wondfo-t igen,az nekem is egyértelműen mutatta.Ebből a Wondfo-ból csak próbára kaptam néhány darabot,és nagyon meg vagyok vele elégedve,az One Step soha nem mutatott egyértelműen pozitívat,ez viszont igen.Jövő hónapban már ilyet szeretnék rendelni,bár nagyon örülnék,ha addigra már nem lenne rá szükségem.Én "nagy tételben" szoktam rendelni egyszerre,általában 40 db.körül.Sok sikert kívánok!

2010. okt. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha írsz privit elküldöm az elérhetőségét a wondfos tesztesnek. Nem kell licitálatni.
2010. okt. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az one step-et próbáltam ki ebben a hónapban és nekem bevált!
2010. okt. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Utolsó vagyok.

Az one step-et innentől kezdve bátran ajánlom mind az ovu tesztjét mind a terhességi tesztjét!:-)Nekem ma reggel gyönyörű pozitívat mutatott a terhességi tesztje!:-))))

2010. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!