Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szempontok alapján...

Milyen szempontok alapján választottatok sport babakocsit, milyet (márka, típus) vettetek végül? Meg vagytok vele elégedve? Ajánlanátok másnak is jó szívvel?

Figyelt kérdés

Küldenétek esetleg linket is róla?

Nagy dilemmában vagyunk most a Párommal. Tavasszal szeretnénk venni sport babakocsit a kislányunknak, aki akkor már 15 hónapos lesz, de nem tudjuk, hogy milyen legyen. Itt nagyon rosszak az utak, járdák, sokat buszoznánk vele, de távolságin, amin nincs akkora hely, mint egy helyi járatos buszon, egyedül is sokat utaznék vele, nagyszülők vidéken laknak, ott rossz út, rossz járda és sok földút van.

Szerintetek?


2011. jan. 28. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bár nem pontosan a kérdésedre válaszolok de: azt tudom, hogy milyet NE vegyetek: Hauck Sun Speed Plus. Tavaly ilyet vettünk a Brendonban de nagyon nem szeretem, a kereke is kitört már egyszer pedig nálunk jók az utak és nem is sokat használtuk.
2011. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, én sem pont a kérdésre fogok válaszolni :)

Mi egy hétvégére kaptunk kölcsön egy Top Rider esernyőkocsit, na az is szörnyű volt! Előtte én mindenáron akartam egyet venni, na akkor letettem róla.

Nem lehetett normálisan tolni, egy kézzel meg aztán végképp nem. Ráadásul be sem fért normálisan az amúgy óriási csomagtartóba.

Úgyhogy engem is érdekelne, hogy van-e olyan sportkocsi (elsősorban esernyőre csukható), ami jól bírja a strapát.

És bocsi az off-ért! :)

2011. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekünk Gaco van nem esernyőre hanem lapra csukható.Esernyőset én is kaptam kölcsön de egyszerűen nehéz tolni mert két karja van.Mindenképpen olyat vegyél aminek le lehet fixálni a kerekét mert ha nem ilyen akkor a rossz úton nehéz lesz tolni az össze-vissza mozgó kerekeket.Mi használtan vettük 3000ft-ért:-D

Nem érdemes újjanon több ezreket költeni a sport kocsira mert úgyse strapabíróak.Én csak akkor használom ha megyünk valahova(városba,anyuékhoz)merta rendes nagy kocsim nem fér be a kocsinkba.Falun belül meg jó a nagy(azt is tudom sportra alakítani csak az hatalmas)

2011. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk osztrák ernyőkocsijaink (Hoco és Herlag)voltak a srácokhoz.

Nagyon jók!


Az egyik tavasszal eladó lesz. (Herlag)


Itt nagyon rosszak az utak. Kicsire csukható, viszonylag könnyű, mégis kényelmesen elférnek benne a fiúk még anorákban is.


A lapra csukható sportkocsikat (pl.Graco Mirage) nem szerettem, főleg azért, mert csukva nagy helyet foglaltak.

2011. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!