Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, ti profik vagytok...

Lányok, ti profik vagytok ebbe az ovuláció, meg folyásos dolgokban. Válaszoltok 1 kérdésemre?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem pont itt kéne megkérdezni,de ti itt már olyan profik vagytok.Mi lehet az hogy menses után 1 héttel(de csak wc-zésnél)ilyen tojásfehérje folyás van.A bugyin nem,csak mondjuk pisilés után jön 1 adag.mi lehet ez?

bocs ha undi voltam,előre is köszi a válaszokat.


2010. okt. 29. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Peteérés közeledtét jelzi.
2010. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de ez tart már vagy 5 napja,az nem baj? meg volt olan is hogy ahogy elmúlt a mensim akkor meg ilyen fehér krémes folyás szerű volt a bugyimon az mit jelent?

bocs hogy ennyit kérdezek,pedig már van egy gyerekem,de most nem hagynak nyugodni ezek a kérdések.

2010. okt. 29. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az elso valaszolo irta. Nekem is ilyen volt, nem reszletezem, hogy pisileskor nekem is milyen volt. Gondolom, mint a tied. Elso baba utan figyeltem fel ra, amikor mar kistesot szerettunk volna. Azota meg is szuletett.

Nekem mensi elott szokott lenni meg olyan kremes, testapolo jellegu nyakom.

2010. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk mi még később szeretnénk kistesót,csak valahogy most kezdett el érdekelni,hogy mik is ezek.Régebben is voltak csak akkor nem törődtem vele.

Köszönöm mindenkinek a választ.

2010. okt. 30. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!