Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van, ha ovuláció alatt sem...

Mi van, ha ovuláció alatt sem estem teherbe?

Figyelt kérdés
Kalkulátorral kiszámoltam mikor lesz, és tesztet is vettem.nagyon úgy tűnik 2x is volt peteérés, előtte és utána is voltunk együtt 7 napon keresztül. Pénteken kellene megjönni. Előző napokban nekem fájni szokott a lábam, és érzem, ma csináltam tesztet, és negatív-ráadásul digitális. Mindenki azt tanácsolta, hogy ezzel az ovulációs tesztes dologgal biztos összejön, de úgy tűnik nem, vagy elrontottam valamit?
2011. okt. 18. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
türelem, majd jön a baba, amikor ő akar :))
2011. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is ne idegeskedj!

Kevesen vannak akiknek azonnal, az első próbálkozás után összejön a baba.

A kalkulátorok nem mindig megbízhatóak.

Én nem kalkulátorral néztem, hanem a dokim uh-on követte az eseményeket. Láttunk is szép kerek tüszőt, mondta hogy próbálkozhatunk a párommal. De nem minden nap! Mert kell a regenerálódás a férjem kis katonáinak, min. 3 nap.

Ha minden nap próbálkozunk, csak a mennyiségi együttlét lesz sok, de a minőségi eltűnik. Mert nem lesz olyan fürge a spermium hogy a petesejtet elérje. Így mi betartottuk a 3 napot, de még így se sikerült most elsőre. Pedig orvosi ellenőrzés mellett vagyok.

Most rendeltem ovu tesztet. Hátha! :-)


Neked is ajánlom:

[link]

2011. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden hónapban használtam ovulációs tesztet, mindent"betartottunk", és minden rendben van mindkettőnkkel. Mégis csak a 10. hónapban sikerült. Hogy addig miért nem...?
2011. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Komolyan???Nekünk ez a 3.hónap, és már msot el vagyok keseredve. És, hogy bírtad?Sokat olvastam, hogy valaki egész nap erre gondol..Én ott még nem tartok, de azért gondolok rá, meg a szervezetem már próbál reagálni, folyton hányingerem van, de közben meg elkezdődött ez a menstruációt megelőző jel...
2011. okt. 18. 16:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a minőségre visszatérve, azt nem értem, hogy egy ismerősöm azt mesélte, hogy ők egy hónapon keresztül minden nap együtt voltak, és a második hónapban összejött. + amikor csináltam az ovulációs kalkulátort, akkor egyik-másik helyen miért írta, hogy kisebb esély lányra, kisebb esély fiúra, nagyobb esély lányra, nagyobb esély fiúra, ovuláció. Így próbálkoztunk, de ezek szerint gyűjtögetni kell az "erőt". Mindegy végülis még nem jött meg, és a remény hal meg utoljára...
2011. okt. 18. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
14:20 vagyok. Kérdésedre: rosszul bírtam, nagyon féltem, hogy baj van velem. Pedig az orvosom előre megmondta, hogy egészséges pároknál a teherbeesési idő átlag 1 év. De végül is megérte türelmesen várni. :)
2011. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!