Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szegeden a Kaáliba nektek...

Szegeden a Kaáliba nektek mennyibe került az inszemináció útiköltséggel együtt? Előtte hányszor kellett vizsgálatokra menni, és milyen vizsgálatokat végeztek el rajtatok, férjeteken? Mikorra kaptatok időpontot?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A pestiben 45.000,-. Gondolom, egy árral dolgoznak.

Egy konzultációval indul (13 ezer), oda érdemes vinni a meglévő papírokat (fél éven belülieket elfogadják). Megbeszélitek, hogy még milyen vizsgálatokra van szükség. A vizsgálatok nagy részét máshol is elintézhetitek, csak a sperma vizsgálatot (13 ezer) és az Uh-ot (8 ezer) kell náluk csináltatni.

Az, hogy mikor csinálják az inszemet, rajtatok múlik, hogy mennyi idő alatt szerzitek be a vizsgálati eredményeket. Nekünk 2 hónapig tartott.

Kérni fognak: petevezeték átjárhatóságit, clamydiát, hüvelyváladék és hormonvizsgálatot, spermiogram és UH, ha jól emlékszem.

A bejárás pedig attól függ, milyen messze vagytok az intézettől.

A beavatkozás előtt még kb. 2-szer be kell menetek UH-ra, de ez már benne van az inszem árában.

2010. okt. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Mi négy éve próbálkozunk.Mindkettőnknél minden vizsgálati eredmény jó lett.Most jelenleg enyhe PCO-ra metformint szedek.Ha ez a gyógyszer sem segít,utána próbálnánk meg az inszemet.

Nálatok miért nem sikerült természetes úton a baba?És sikerült az inszemináció?

2010. okt. 30. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni. Mi is napra pontosan 4 éve próbálkozunk a babával. Két éve léptem át először a Kaáli kapuját. Azóta túl vagyok 5 inszemen, 2 lombikon (a 2. fagyasztott embriókból) sikertelenül. Mindketten teljesen egészségesek vagyunk, egyikünknél sem találtak semmit. :( Nem lehet tudni, miért nem sikerül.

Úgy voltunk, hogy most egy darabig pihentetjük a dolgokat, de most megint be vagyok sózva, karácsony előtt szeretném megint megpróbálni a lombikot. Jövőhéten be is jelentkezem.

Remélem nem vettem el a kedvedet!

Mihamarabbi babásodást kívánok!

2010. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnálom,hogy még orvosi segítséggel sem sikerül a baba.Csodállak, hogy ennyi csalódás után van még lelkierőd a 3.lombikhoz.Régen feladtam volna.Péntek-szombtra nem várom a mensit.Ha megjön,akkor utána belevágunk az inszembe.Remélem mi több szerencsével járunk.Félek,ha nem sikerülne az inszem,akkor mi nem próbálkoznánk tovább,hanem elválnánk.Mert sajnos a válás is szóba jött köztünk.

Neked is mielőbbi babásodást kívánok!

2010. okt. 31. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!