Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddőségi vizsgálat nektek...

Meddőségi vizsgálat nektek mindennel együtt kb. mennyibe került?

Figyelt kérdés

Tb támogatottban már nem bízok, le**ják az embert sajnos.

Csak egy körülbelüli összeg érdekel, mert elképzelésem sincs.

20ezer? 200 ezer??


Hormonvizsgálatok, petevezeték átjárhatósági és a többi, tehát egy teljes körű vizsgálat érdekel, de ha részösszegeket írtok azt is megköszönöm.


2011. nov. 16. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
idáíg csak a felírt gyógyszerért kellett fizetni.mindkettőnknek van baja,én már jól vagyok férjem még nem-ezek eddíg olyan 20000 ft-ba kerültek.a vizsgálatok meg az átjárhatósági-szóval minden ingyen volt.sztk-ba járok és elégedett vagyok.nagyon is!mert vannak ismerőseim és magán úton járnak,és másfél év alatt tartanak ott ahol én 4 hónap alatt.a magándokinak az az érderke hogy húzza az időt,minél több pénz legyen neki.az sztk-s meg halad.mire várjon??
2011. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy orvosa válogatja.

Engem 30 évesen 1 év próbálkozás után elküldött, hogy majd 2 év után menjek vissza, addig szedjek E vitamint, ennyi.

Úgy kellett kierőszakolni egy UH-os vizsgálatot.


Spermavizsgálat is kész cirkusz, mert itt Miskolcon azt hazudják a Smemmelweis kórházban, hogy nincs TB támogatott ingyenes vizsgálat amit én nem hiszek el.

Végül kiderítettem, a Megyei kórházunkban meg van ingyenes...ennyit az orvosok becsületességéről.

2011. nov. 16. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:

de mindenhol megcsinálják ingyen!

én Gyulára járok

2011. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 jogász.doktor válasza:
68%

Jogászként - és a Doktor Úr kezelt betegeként - erkölcsi kötelességemnek érzem, hogy "tollat ragadjak" és reflektáljak a kezelőorvosomat ért méltatlan, aljas mocskolódásra, mely egyben kimeríti a rágalmazás, a személyiség jó hírnevéhez fűződő jogának megsértését (egyáltalán hogy kerülhetett képernyőre ilyen szöveg?!).

Tanúsíthatom, hogy Dr. Wijesinghe Ivor főorvos nagy tapasztalattal rendelkezik az andrológiai betegek kezelése terén, betegeivel udvarias, tisztelettudó.

Én úgy tudom, hogy a doktor úrnál egy komplett férfi-meddőségi vizsgálat 7.000. Ft-ba kerül, és mindamellett, hogy egyedül ő ad Pesten is elfogadott leletet, Miskolcon és környékén ez a legolcsóbb vizsgálatok egyike. Női meddőséggel kapcsolatos problémánk nem volt...de sok szerencsét kívánok.

2013. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én is a védelmére kelek a Doktor Úrnak! Én még életemben ilyen rendes, alapos orvossal nem találkoztam, mint vele. Mi közel 1,5 órát voltunk nála, és úgy körbekérdezett mindent, hogy csak pislogtam. Még velem kapcsolatban is, pedig ez nem lett volna tisztje és mégis. A férjemet alaposan megvizsgálta és a spermát is. Az eredményt feketén-fehéren leírta, teljesen hivatalos. A vizsgálat 7eFt volt. Mi fizettünk úgy ennyi pénzt másnak, hogy papírunk nincs róla, és 10perc alatt kint volt a férjem és teljesen mást mondott, mint amit az Ivor Doktor Úr! Kérdezhettünk bátran, mindenre válaszolt és biztatott minket! Én amikor kijöttem csak annyit kérdeztem a férjemtől, hogy tényleg létezik még ilyen orvos??? Igen, létezik! Bátran ajánlom mindenkinek, nem fog csalódni, sőt!!!
2013. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Csatlakozok az előttem szólókhoz. Ivor Doktor nagyon kedves, korrekt, alapos orvos. Nem dob ki 10 perc alatt, hihetetlenül nyugodt,mindent elmagyaráz szépen, biztat...és természetesen jól értelmezhető leletet ad, amelynek tartalmát el is magyarázza a páciensnek.A férjemet ő műtötte herevisszérsérvvel. Teljes mértékben elégedettek vagyunk vele, csak ajánlani tudjuk!
2013. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár régi kérdés, de mi 2015 és 2018 között 3 milliót költöttünk. Ebben voltak inszeminációk, tb-s lombikok (amikor még az összes gyógyszerért rendesen zsebbe kellett nyúlni, mostmár a legtöbb dobozáron megy), smoflipid infúzió (darabja 60ezerért), vérhígító, amit nem írt ki az orvos tb-re, hanem havi 21ezerbe kerül és még sorolhatnám.

A világ összes pénzét ki lehet rá fizetni és mindig találnak olyan vizsgálatot, amiről még nem tudtunk, de az is meddőséget okozhat (immunológia, genetika, nem megfelelő beültetési időpont, spermavizsgálatnál ezer dolgot lehet vizsgálni, ami miatt 3-4. napon megáll a fejlődésben az embrió - lásd Labmagister árlista stb). Az a szerencsés, akinek elsőre összejön. Jó biznisz ez.

2023. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!