Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor tojásfehérjés színű,...

Amikor tojásfehérjés színű, és állagú folyás van, akkor megérett tüszőt jelzi, vagy éppen akkor repedt meg, és attól van ez?Valaki segít Nekem? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Mik a tünetei, h megrepedt egy tüsző?
2009. jan. 6. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

a tünetei hogy felmegy a hömérséklet.

a folyás elötte van, mert a petevezetékben felhalmozódik egy nyálka, ami a peteérés közben egy anyagot bocs´t ki a petefészek amitöl a nyálka fel higul és ebböl lesz a fehér folyás. ez közvetlen a tüszörepedés elötti napokban van. a hö aznap megy fel mikor tüszörepedés van.

2009. jan. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt így nem fogod megtudni. Ha ultrahaggal nézi az orvos a tüszőérést, akkor is csak azt tudja megállapítani, hogy már megrepedt. A tüsző repedését nem tudják időzíteni még ők sem. Én még nem éreztem a tüszőrepedést, pedig volt már inszeminációm is. Csak annyi, hogy tüszőérés alatt egy kicsit feszített a hasam, de a repedést nem éreztem.
2009. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Első hozzászóló:ez nem "fehér f." hanem tojás fehérjés volt, tehát áttetsző.

Az ultrahangos követést tudom, csak ebben a hónapban nem lesz, az orvosom azt mondta, mivel eddig néztük, a gyógyszerek beváltak, és bízunk abban h továbbra is így lesz.

Tehát az áttetsző nyálka után pár nappal repedt meg a tüsző?

2009. jan. 6. 10:13
 4/5 anonim válasza:
ha átlátszó,akkor van peteérés,amit a tüszőrepedés előz meg.
2009. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, de Én a tüsző repedésre vagyok kíváncsi..Annak valami jel?Vmi változás?A hőmérőzést ne írjátok, mert azt nem szoktam.
2009. jan. 6. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!