Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyákdugó vagy tojásfehérjés...

Nyákdugó vagy tojásfehérjés folyás a 8. ciklusnapon?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 8. ciklusnapon, s tojásfehérjés folyásom van! Pont olyan, mint ami ezen az oldalon található: [link]

"Nyákdugó 5 nappal az ovu előtt"

Mi ez a nyákdugó, s mit jelez? Akkor 5 nap múlva lesz ovum? 27napos a ciklusom.


2011. ápr. 8. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a nyákdugó ez olyan mint egy tömítés, ez zárja el az utat a kiskatonák elől,ezen nem tudnak áthatolni, kinyírja őket, ha ez kijön akkor utána olyan nyák képződik ami segíti őket az útjukon, figyeld a nyákot és amikor jó csúszos a papír amikor törlöd pisi előtt akkor az már termékeny nyák és lehet akciózni, előfordulhat már a tízedik napon is ,hogy meg van az ovu, nekem is volt már olyan .
2011. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem tudtam, hogy ezen át sem tudnak hatolni a kiskatonák illetve megöli őket! Pedig most volt jónás napom (nyákdugótávozás előtt), de akkor semmi esély babára, hiszen be sem jutottak "hozzám" a kiskatonák.
2011. ápr. 9. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!