Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció napjáni együttlétből...

Ovuláció napjáni együttlétből lehet baba?

Figyelt kérdés
Az előző ciklusom 27 napos volt. De ezen kívül mindig 28 naposak. Ma vagyok a 16. napon. Együtt voltunk a 13.14.15. napon. Tegnap enyhén éreztem az ovulációs szurkálásokat. Ma pedig elég rendesen fájdogál, szúrkál a méhem és a derekam is. Akkor ez most az ovuláció vagy tegnap volt? Ez ma más mint szokott lenni. És ma is volt tojásfehérjés nyákom. Vagy még esetleg ma is legyünk együtt, hogy biztos ami biztos? a válaszokat előre is köszönöm.
2010. okt. 31. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
legyetek együtt ma is abból baj nem lehet...
2010. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem teszteltél, akkor biztosra nem lehet tudni, mikor lehetett az ovud. Ha teherbe szeretnél esni, én ajánlom, hogy legközelebb próbáld ki a tesztelést, abból tudni fogod pontosan.

És igen, ha az ovuláció napján vagytok együtt, akkor van esély a fogantatásra.

2010. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!