Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki túl gyakran...

Van olyan aki túl gyakran volt együtt a párjával és egy ideig nem jött a baba és aztán utána mégis csak sikerült ugyanannyi sok együttlétből?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 17:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Sokat vagyunk együtt, minden nap, van úgy, hogy többször is. 1 éve próbálkozunk és még nem jött a baba. :(
2011. márc. 16. 17:45
 2/6 anonim ***** válasza:
én azt hallottam, ha babát szeretnél, akkor max 2 naponta legyetek együtt. Nekem mind a két terhesség úgy jött össze, hogy mensi után nem voltunk együtt, csak amikor már középidős voltam, utána persze sokat, de előtte nem, és mind a két baba elsőre összejött.
2011. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Babatervezés szempontjából nem éppen jó ha egy nap többször is együtt vagytok,főleg úgy hogy mindennap.Egy időben mi is szinte minden nap együtt voltunk,hogy legyen baba,de nem jött össze.8 hónap után sikerült úgy,hogy abba a hónapba csak 8-szor voltunk együtt és 3 napos szünetekkel.A spermák szempontjából az a jó ha legalább 2 naponta van együttlét.
2011. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A doki nekünk azt javasolta ,hogy pé. előtt ne legyünk együtt 4 napig ,aztán mindent bele. Bár akkor már egy ideje nem jött össze a baba és uh-n követte a pé-t,így nekünk könnyű volt kiszámolni mikor lehetünk együtt és mikor ne. Ha ilyen sűrűn vagytok együtt,akkor egyszerre csak kevés katona indul "harcba" és kisebb az esély a "túlélőkre". Szerintem kétnaponta tökéletes volna.
2011. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a napi 2 szex teljesen lesterilizálja a férfit!ha babát akartok,akkor 2 naponata bőven elég,persze,ha kívánjátok naponta is,csak akkor sokkal kevesebb érett sperma van,sajnos.mi is így jártunk.másfél évig próbálkoztunk,Pé-kor mint a nyulak,reggel-délben-este.nem is jött össze.aztán jött egy kis lakásfelújítás,anyóséknál aludtunk 2 hetet (pont Pé volt közben)és akkor sokkal kevesebbet voltunk együtt,össze is jött,pedig már inszemre készültünk.most pedig elsőre összejött,igaz heti max 2 szer voltunk együtt:-P Hajrááá! össze fog jönni!
2011. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat és bíztatásotokat, nagyon jól esik. Hát mondani fogom a férjemnek, hogy kicsit ritkítsuk az együttléteket, mert hátha úgy sikerül a baba, de nem tudom, bele fog-e egyezni, mert ő nagyon mohó szex terén, nem lesz egyszerű...De ez annyira bosszantó, hogy csak úgy jön össze valószínűleg a baba, hogy erre figyelni kell, ez annyira direkt már. :(
2011. márc. 17. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!