Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bizakodhatok, hogy terhes...

Bizakodhatok, hogy terhes vagyok, vagy még túl korai?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 34. ciklusnapomon (utolsó menszi szeptember 29-én volt, 16. ciklusnap ovuláció, 27. ciklusnapon rózsaszínes folyás) és reggel teszteltem egy pozitívat (vagyis két csík jelent meg, de az egyik halványabb). Most viszont volt egy kis folyásom olyan átlátszó tojásfehérjeszerű és görcsölget a hasam alatt. Jelenthet bajt? Még korai elhinnem, hogy baba van?
2010. nov. 1. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mert aggodj!!!Kisbabad van es ez biztos ha pozitivat mutatott a tesz,nem szamit,hogy halvanyabb az egyik csik,az azt jelenti hogy a HCG meg a szervezetetbe nincs elegge leterjedve,de ha meg csinalsz egy tesztet egy het mulva akkor biztos sotettebb lesz a csik.Te az allitolagos fogantatas napjatol hany hetre csinaltal tesztet????
2010. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az állítólagos fogantatás napjától számítva 2,5 hétre csináltam a tesztet. Csütörtökön lesz 3 hete. Ez fontos?
2010. nov. 1. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak azert kerdeztem,mert en is teszteltem negativ lett es lehet tul hamar teszteltem en egy hetre ra teszteltem.Lehet en is kellett volna meg varnom:)
2010. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!