Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van hogy szex közben...

Miért van hogy szex közben fáj/szúrkál a hasam alja, nem lehet hogy terhes vagyok? Nem voltam még terhes. így tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
babát szeretnénk a párommal méhpempőt is szedek már egy 3 hete és kb 1 éve nem védekezünk.
2011. nov. 18. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
én is szoktam ilyet érezni csak sajnos nekem kiderült hogy pco-m van, és valószínű hogy nekem ettől szúrkál. meg nekem másnap szokott fájni, olyan érzés mintha fel lennék fázva. mi is babát szeretnénk már másfél éve....
2011. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pont ovu környékén vagy?
2011. nov. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem kb 3 hónapja mondta a nőgyógyász hogy cisztám van a méhemben ,de kivan fakadva és azt mondta hogy nem kell vele foglalkozni mert felszívódik nincs is vele bajom,már felszívódott..a menszeszem nagyon rendszertelen amióta abba hagytam a fogamzásgátlót..doki csak annyit mondott hogy szedjek akkor fogamzásgátlót az majd beállítja,de nem vagyok hülye babát szeretnénk és gondoltam biztos van más megoldás is. így elkezdtem szedni a méhpempőt.kb 3 hete.Volt hogy 2 hónapig meg sem jött utánna meg 3 hónapig normálisan volt.Az utolsó menszim pont okt 31.-ére esett így átnyúlt a novemberre de viszont nagyon kevés volt ebben az 5 napban...ilyen kevés még nem volt..nem is kellett sűrűn ..cserélnem...a cilkus.hu -n elméletileg 24.-e körül lesz peteérésem.esetleg ezért?
2011. nov. 19. 11:20
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem augusztusba volt utoljára, hogy saját magától jött meg. szeptember 7-én volt átfújásom, ez is menstruációt idézett elő 10 napig megvolt rendesen! utána másfél hónapig semmi kellett szednem norculotot 5 napig napi 3 szor 1-et ettől megjött el tudtuk kezdeni az injekciózást. sajnos nem használt.ez volt október 16.-a körül. azóta még nem jött meg megint norculotot szedek mert muszáj megjönnie nehogy a decemberi műtétemnél bekavarjon.
2011. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor te sem tudod hogy mitől van ez?!Ezt a has szúrkálást csak 2 hete vettem észre.Milyen műtéted lesz decemberben?Milyen szurit kaptál ?
2011. nov. 19. 15:32
 6/6 anonim ***** válasza:
laparoszkópos pco műtét. köldök mellett 3 lyuk és azon keresztül a petefészekben kiböködik a cisztákat(éretlen tüszőket).rendes altatásos műtét 2 nap kórházzal. gonal f 300-at kellett használnom. sajnos nem használt. mondjuk ezt az adagot még emelhette volna a doki, csak szerintem nem látta esélyét annak hogy a többi szuri használni fog.
2011. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!