Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja tojásfehérjés nyák,...

Két napja tojásfehérjés nyák, ma petefészek szurka, a hő viszont nem esik? Peteérés?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondom, csak ímmel-ámmal mérem a hőmet. Most először. Most még csak "simán" próbálkozunk először a babával, de kíváncsíságból nekiálltam mérni. Bár volt már két nap amikor nem mértem, és nem is mindig sikerült ugyanakkor. A lényeg,hogy azt olvastam pé előtt esik. Én viszont már két napja nyákot érzek, ma szurkál a petefészkem, de hőm nem esett. Ez elképzelhető? Mármint hogy pé-m van és nem esik a hőm? Vagy mást érzek? Egyébként nem tudom mikor kellene lennie, mert nem teljesen szabályos a ciklusom 29-32 napos. Múlt hónapban a ciklus 18. napján éreztem szurkát (bár az nem biztos,hogy az az volt), ma viszont még csak 14. napon vagyok!

Mi lehet ez?

köszi


2010. nov. 1. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez peteérés. :)

A hőről annyit kell tudni, hogy sokszor leesik peteéréskor, viszont nem "kötelező", vagyis számos esetben egyáltalán nem csökken (marad az addigi szinten) és csak abból lehet tudni, hogy már volt ovu, hogy ahhoz az értékhez képest megemelkedik és fent is marad a hő.


Egyébként itt sok hasznos infót találsz róla:

[link]

2010. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hát úgy néz ki az lehetett! A hőm ma felment 36,8-ra és tegnap is már emelkedett! Csak meglepő,hogy ilyen korán van, mert a ciklus.hu mára húzta be!

Akkor ebből már lehet következtetni a következő hónapra? Ha esetleg most nem sikerülne. Jövő hónapban is kb. ilyenkor lesz?

2010. nov. 3. 05:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Pontos következtetést csak 3 hónapnyi görbéből lehet levonni. Előfordulhat, hogy jövő hónapban is ekkor lesz, de lehet, hogy csak később. Szóval ha pontosabbat szeretnél tudni, akkor érdemes továbbra is mérned a hődet vagy a feltételezett korai időponttól ovu tesztet használni.

Sok sikert!

2010. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!