Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha gyermeket akartok, ennek...

Ha gyermeket akartok, ennek ellenére mégis megjött a mensesetek, mivel szoktátok magatokat vígasztalni, hogyan tartjátok fenn a hiteteket, a pozitív gondolkodást, amivel belementek a következő hónapba?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
talán a következő hónapban sikerül :) új hónap,újabb remények :) mondjuk így egy év után egyre nehezebb...
2010. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem könnyű, én két évig gyakoroltam. Ennek ellenére mi nők erősek vagyunk, és egy-két nap letargia után megyünk tovább. Legalábbis én és hasonló gondokkal küzdő barátnőim is így voltunk/vagyunk vele. A mensessel valaminek vége, kudarcként éled meg, egyben valami el is kezdődik, és újra esélyt kapsz.

Végül két év után nem bírtam tovább a tehetetlenség érzését, és jelentkeztünk egy meddőségi intézetbe, ahol 3 hónap alatt lombikkal megfogant a kislányom, és vége lett a rossz érzéseknek. Most a kistesóra várok, de még nagyon az elején vagyunk a projektnek. :)

2010. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A párom azzal szokott vígasztalni, hogy ha eljön az ideje sikerülni fog, mi 8 hónapja próbálkozunk, eddig mind a 8 mensit kudarcként béltem meg, de szerencsére van mellettem valaki, aki bízik benne, bennem és abban, hogy megadatik nekünk is az az öröm ami a családunkat teljessé teszi, szurkolok, neked is és magamak is, mindenkinek aki ilyen cipőben jár, hogy a következő hónap +ban gazdag legyen :)))
2010. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szurkolást, kedves a vagy. A párom hozzállása nekem is nagyon sokat segít.
2010. nov. 1. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyankor amikor megjön akkor elmegy a párom a cukrászdába és hoz nekem bánat sütit, így nevezi:)) bekucorodunk az ágyra és megesszük a bánat sütit, amikor végeztünk vele akkor már mosolygunk újra mind a ketten és nem beszélünk tovább a kudarcról..megesszük a bánatot:)) és iszunk rá egy jó nagy pohár remény kólát:) nálunk két és fél év sikertelenség után már csak így megy:)
2010. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó fejek vagytok csajok, mi 3 éve várunk, így nekem is jól esnek ezek a pozitív gondolatok :)
2010. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És vártok tovább, azon az alapon, hogyha egy gyermek meg "akar" születni, akkor az úgyis meg fog történni a megfelelő időben, vagy nem idegen tőletek a mesterséges beavatkozás?
2010. nov. 2. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!