Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken voltam nőgyógyásznál,...

Pénteken voltam nőgyógyásznál, nov.10-én kell mennem vérvételre, azután meg majd a menzesz 3. napján hormonvizsgálatokra, mert szerinte túl sok lesz a tesztoszteron, amiatt nem esek teherbe, és, hogy ettől el is lehet könnyen vetélni?

Figyelt kérdés

Azt elfelejtettem tőle megkérdezni, hogy amíg nem lesznek meg az eredmények addig nem is próbálkozhatunk-e , nehogy valami baj legyen.

Valószínű pont most van a peteérésem és voltunk is együtt többször a párommal... Ti mit tennétek a helyemben? Szerintetek lehet ebből probléma, ha esetleg pont most esnék teherbe?? Ha tényleg magas lesz a tesztoszteron akkor elmehet?? Felhívjam holnap az orvost??


2010. nov. 1. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi ha van valami gond akkor a doki ad valamit ,hogy a terhesség megmaradjon!Én is ugyan ezt csinálom mármint hormonos vérvételre járok....megkérdeztem és én ezt a választ kaptam!
2010. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, most megnyugodtam!
2010. nov. 1. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!